Pāriet uz galveno saturu
Pieslēgties
Vēlmju saraksts
Iepirkumu grozs

Nike Air Force 1

NIKE Air Force 1 – klasika daudzās variācijās

Ar NIKE Air Force 1 tu saņem īstu stila garantiju – gan vīriešiem, gan bērniem, jauniešiem vai sievietēm. Ikviens atrod savu iecienītāko, visi zina ikoniskus NIKE apavus ar slaveno Swoosh. Jau daudzus gadus kulta un basketbola apavi ir bijuši priekšplānā. NIKE Air Force 1 apavi ir pieejamas dažādos augstumos un Low, Mid, High vai Sage stilos. Lai veiktu labu sniegumu, ir nepieciešami labi pieguļoši apavi. Tāpēc tev nevajadzētu pieļaut nekādus kompromisus attiecībā uz brīva laika apavu piemērotību. Piemēram, Air Force 1 Sage ir ideāli piemērotas sievietēm ar šaurām pēdām. Modernizētajai NIKE AF1 kedu versijai NIKE Air Force 1 Sage Low ir gludāka, modernizēta augšdaļa un pārspīlēta starpzole, kas nodrošina modernu, kuplu estētiku. Modeļa oriģinālā AF1 perforācija saglabā pēdas vēsas un ērtas, savukārt putu tehnoloģija nodrošina mīkstu amortizāciju. NIKE Air Force 1 ir aprīkoti ar zobainu ārējo zoli, kas nodrošina nepieciešamo saķeri uz ielas. Apskati mūsu populārāko Air Force 1 modeļu izlasi un iegādājies jaunas apavus savā izmērā jau šodien. Apaviem ir dažādas krāsas un dizaini, un tie var padarīt tavu tērpu īpaši foršu un stilīgu.

NIKE Air Force 1 ar inovatīvu gaisa amortizāciju

Slavenie sporta un atpūtas apavi tagad ir pieejami gandrīz 2000 dažādās variācijās un dizainos. Piemēram, NIKE Air Force 1 ’07 sievietēm dažādās krāsās un stilos. Šī diezgan klasiskā NIKE Air Force 1 versija ir pieejama dažādās krāsās un ir izgatavota no augstas kvalitātes īstas ādas. Zole tika uzšūta visapkārt, lai nodrošinātu nepieciešamo robustumu, un gaisa amortizācija papēžā kopā ar mīksto iekšējo zoli piedāvā augstu komforta līmeni. NIKE Air Force 1 '07 nav zaudējis neko no savas harizmas. Svaigs oriģinālo basketbola apavu izskats, šis modelis lepojas ar elastīgu ādu. Īstās ādas virspuse ar laiku kļūst mīkstāka. Zemā piegriezuma, polsterētā apavu apkakle izskatās gluda un jūtas lieliski. Atklāj plašo populāro sporta apavu izvēli un pārliecini sevi par elegantajiem modeļiem.

Šodien tāpat kā toreiz: skrien kā pa mākoņiem ar NIKE Air Force 1

Kad Brūss Kilgors, dizainers un bijušais tēlnieks, 1982. gadā izstrādāja Air Force 1 apavus ASV sporta etiķetei, apavi sākotnēji tika izstrādāti kā basketbola apavi, kas nodrošināja pilnīgi jaunu amortizāciju, pateicoties pirmo reizi izmantotajai NIKE Air tehnoloģijai. Brūsa Kilgora Air Force 1 savu nosaukumu ir ieguvusi no militārās lidmašīnas, ar kuru lido ASV prezidents. Gadu gaitā pieprasījums pēc NIKE Air Force ir audzis ne tikai kā basketbola apaviem, bet arī kā ikdienas apaviem. Rezultātā NIKE ir turpinājis izstrādāt jaunu ikonisko apavu izskatu. NIKE Air Force 1 ir apavi mūžībai. Toreiz, tāpat kā tagad, modes apzinīgi cilvēki un modes noteicēji visā pasaulē tās valkā, sportisti, mūziķi un Holivudas zvaigznes apvieno savus tērpus ar šiem sporta apaviem. Atkarībā no tavas gaumes un stila tev ir iespēja izvēlēties starp NIKE Air Force 1 High, Low vai Mid. Klasiskais modelis sievietēm ir pieejams daudzās dažādās variācijās. Apskati mūsu interneta veikala lielo izvēli un pārliecinies par šiem populārajiem brīva laika apaviem. Interneta veikalā ABOUT YOU tu noteikti atradīsi savam izmēram piemērotāko Nike Air Force 1.