Pāriet uz galveno saturu

Personas datu aizsardzības informācija

About You SE & Co. KG, Domstraße 10, 20095 Hamburga (2024. gada maijs).

Šajā personas datu aizsardzības informācijā mēs informējam jūs par personas datu apstrādi, kuru veic uzņēmums ABOUT YOU SE & Co. KG, Domstraße 10, 20095 Hamburga ( „ABOUT YOU“ un/vai „Pārzinis“) saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu ( „VDAR“) un Federālo Datu aizsardzības likumu ( "BDSG"). Mūsu datu aizsardzības informācija attiecas uz šādām vietnēm, lietotnēm un citiem pakalpojumiem (turpmāk kopā saukti „Pakalpojumi“): tīmekļa vietne www.aboutyou.lv, lietotne ABOUT YOU.

Lūdzu, rūpīgi izlasiet mūsu personas datu aizsardzības informāciju. Ja jums rodas kādi jautājumi vai komentāri par mūsu personas datu aizsardzības informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected]

Saturs

Jūs varat viegli pāriet uz interesējošo sadaļu, uzklikšķinot uz attiecīgās nodaļas virsraksta.

1. Datu apstrādes pārziņa vārds un kontaktinformācija

2. Datu aizsardzības uzraudzītāja kontaktinformācija

3. Datu apstrādes mērķis, juridiskais pamats un likumīgās intereses, kuras īsteno pārzinis vai trešā persona, kā arī saņēmēju kategorijas

3.1. Piekļuve mūsu tīmekļa vietnēm/lietotnēm

3.1.1. Žurnālfaili

3.1.2. Sīkfaili un izsekošana

3.2. Līguma noslēgšana, izpilde un/vai izbeigšana

3.2.1. Datu apstrāde noslēdzot līgumu

3.2.2. Datu izmantošana krāpšanas novēršanas nolūkos

3.2.3. Datu pārsūtīšana transporta pakalpojumu sniedzējam/piegādes partnerim

3.2.4. Informācija nodošana partneruzņēmumiem

3.3. Datu apstrāde reklāmas nolūkos

3.3.1. Pasta reklāma

3.3.2. Jaunumi

3.3.3. Produktu ieteikumi pa e-pastu

3.3.4. Konkursi

3.4. Lietotāja personīgā pieredze

3.4.1. Identifikācija trešo pušu vietnēs

3.4.2. Personalizētas reklāmas un saturs

3.4.3. Tirgus izpēte

3.4.4. Produktu izstrāde

3.4.5. Vietnes darbība

3.5. Datu apstrāde norēķinu nolūkos

3.6. Fanu lapas

3.7. Facebook savienojums/pieteikšanās

3.8. Pieteikšanās caur Apple

3.9. Klienta/lietotāja konts

3.10. Kontaktēšanās

3.11. Maksājumi

3.11.1. Paypal

3.11.2. Apmaksa piegādes brīdī

4. Neobligāta datu sniegšana

5. Personas datu saņēmēji

5.1. Datu nodošana trešajām pusēm

5.2. Nodošana datu apstrādātājam

6. Uzglabāšanas termiņš un datu dzēšana

7. Saņēmējs ārpus EEZ

8. Jūsu tiesības

8.1. Pārskats

8.2. Tiesības iebilst

8.3. Atteikuma tiesības

8.4. Fanu lapas

1. Datu apstrādes pārziņa vārds un kontaktinformācija

Šī personas datu aizsardzības informācija attiecas uz datu apstrādi, ko veic

About You SE & Co. KG,
Domstraße 10, 20095 Hamburga
Tālrunis: 800 0 58 89
E-pasts: [email protected]

Likumiskais pārstāvis: ABOUT YOU Verwaltungs SE, ko savukārt pārstāv valdes locekļi Sebastian Betz, Tarek Müller un Hannes Wiese
Valdes priekšsēdētājs: Sebastian Klauke

šādiem pakalpojumiem: tīmekļa vietne: www.aboutyou.lv, lietotne ABOUT YOU

2. Datu aizsardzības uzraudzītāja kontaktinformācija

Ar pārziņa datu aizsardzības uzraudzītāju varat sazināties:

About You SE & Co. KG
Sebastian Herting - Datenschutzkanzlei
Domstraße 10
20095 Hamburga, Vācija

E-pasts: [email protected]

3. Datu apstrādes mērķis, juridiskais pamats un likumīgās intereses, kuras īsteno pārzinis vai trešā persona, kā arī saņēmēju kategorijas

3.1. Piekļuve mūsu tīmekļa vietnēm/lietotnēm

3.1.1. Žurnālfaili

Ik reizi, piekļūstot pakalpojumiem, informācija tiek nosūtīta uz mūsu pakalpojumu serveri, izmantojot attiecīgās ierīces interneta pārlūkprogrammu, un uz laiku tiek saglabāta tā sauktajos žurnālfailos. Žurnālfailos saglabātie datu ieraksti satur šādus datus: piekļuves datums un laiks, lapas, kurai piekļūts, nosaukums, pieprasītājas ierīces IP adrese, ierīces tips, cfRayId, novirzītāja URL (avota URL, no kura jūs nonācāt mūsu pakalpojumā), pārsūtīto datu apjoms, ielādes laiks, informācija par produktu un izmantotās pārlūkprogrammas versiju, kā arī interneta pakalpojumu sniedzēja nosaukums. Mēs apstrādājam žurnālfailus, lai varētu uzticami un droši sniegt pakalpojumus.
Personas datu (piemēram, IP adreses) apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Mūsu likumīgās intereses rodas:

 • nodrošinot nepārtrauktu savienojumu;
 • nodrošinot ērtu mūsu pakalpojumu izmantošanu;
 • novērtējot sistēmas drošību un stabilitāti.

Pamatojoties uz informāciju, nav iespējams izdarīt tiešu secinājumu par jūsu identitāti, un mēs to nedarīsim. Pēc iepriekšminēto mērķu sasniegšanas dati tiek saglabāti un automātiski dzēsti. Dzēšanas standarta termiņi ir balstīti uz nepieciešamības kritēriju.

Ja mēs saistībā ar iepriekš aprakstīto žurnālfailu apstrādi izmantojam sīkfailus vai līdzīgas tehnoloģijas, tas ir noteikti nepieciešams, lai nodrošinātu jūsu pieprasītos pakalpojumus. Mēs varam izmantot šos sīkfailus bez jūsu piekrišanas, pamatojoties uz Telekomunikāciju digitālo pakalpojumu datu aizsardzības likuma (“TDDDG”) 25. panta 2. punkta 2. apakšpunktu.

3.1.2. Sīkfaili un izsekošana

Vispārīga informācija

Mēs un mūsu partneri savos pakalpojumos izmantojam sīkfailus vai līdzīgas tehnoloģijas (kopā sauktas par “Sīkfailiem”). Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kas var tikt saglabāti attiecīgajā ierīcē (klēpjdatorā, planšetdatorā, viedtālrunī utt.), kad apmeklējat un/vai izmantojat mūsu pakalpojumus. Sīkfaili nebojā jūsu gala ierīci, nesatur vīrusus, Trojas zirgus vai citu negodprātīgu programmatūru. Informācija tiek saglabāta Sīkfailā, kā rezultātā tiek izveidota saite ar konkrēto izmantoto ierīci. Tomēr tas nenozīmē, ka mēs uzreiz atpazīsim jūsu identitāti un/vai varam par jums izdarīt secinājumus.

Daži no mūsu izmantotajiem sīkfailiem pārlūkprogrammas sesijas beigās (tā saucamie sesijas sīkfaili) tiek izdzēsti. Šādi sīkfaili mums ļauj, piemēram, uzlabot mūsu pakalpojumu drošību, novēršot robotu uzbrukumus.

Citi sīkfaili paliek galaierīcē un ļauj mums atpazīt jūsu galaierīci nākamreiz, kad mūs apmeklēsiet (tā saucamie pastāvīgie vai vairāku sesiju sīkfaili). Šie sīkfaili tiek izmantoti, piemēram, lai rādītu personīgi pielāgotas reklāmas un saturu mūsu pakalpojumos.

Piekrišana sīkfailu izmantošanai

Lielāko daļu sīkfailu mēs izmantojam, pamatojoties uz jūsu piekrišanu. Šo piekrišanu lūdzam dot mūsu Piekrišanas pārvaldības platformā ( „CMP“ un/vai“Sīkfailu iestatījumos”). Tur tā ir aprakstīta kā “Informācijas glabāšana galaierīcē un/vai izguve no tās”. Ja jūs sniedzat piekrišanu, tā kalpo par sīkfailu izmantošanas juridisko pamatu (TDDDG 25. panta 1. punkts kopā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu). Mēs saglabājam jūsu izvēli par piekrišanas sniegšanu, lai mēs varētu to atbilstoši īstenot. Šī piekrišanas prasība neattiecas tikai uz sīkfailiem, kas ir absolūti nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasīto pakalpojumu. Mēs varam izmantot šos sīkfailus bez jūsu piekrišanas, pamatojoties uz TDDDG 25. panta 2. punkta 2. apakšpunktu.

Piekrišana datu apstrādei, pamatojoties uz sīkfailiem

Mūsu CMP mēs, ja nepieciešams, lūdzam arī jūsu piekrišanu jūsu datu apstrādei, pamatojoties uz šiem sīkfailiem. Mēs lūdzam piekrišanu ne tikai savā vārdā, bet arī attiecībā uz datu apstrādi, ko veiks mūsu partneri .

Mūsu CMP jūs atradīsiet sīkāku informāciju par mērķiem, kādiem mēs un mūsu partneri vēlētos apstrādāt jūsu datus, pamatojoties uz jūsu piekrišanu, kā arī mūsu partneru sarakstu ar papildu informāciju par datu apstrādi, ko viņi vēlētos veikt, pamatojoties uz jūsu piekrišanu.

CMP jūsu izvēle CMP attiecībā uz to, cik lielā mērā piekrītat sīkfailu apstrādei, ir saglabāta kā piekrišanas numurs (Consent-ID, piemēram, d13b5c50-6x7a-4d7b-9962-3846c8abba),ko varat atrast arī mūsu datu aizsardzības informācijas Privātuma politika beigās un attiecīgi piemērot. Šis pseidonīmais piekrišanas numurs tiek ģenerēts jums personiski kā vietnes lietotājam, lai likumīgi pierādītu mūsu CMP veiktos iestatījumus un tajā sniegto/atsaukto piekrišanu CMP kā arī tās laiku (datums, laiks). Piekrišanas ID varat apskatīt jebkurā laikā mūsu CMP sadaļā "Iestatījumi".

Jebkuras datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Mums ir likumīgas intereses apstrādāt jūsu izvēli sniegt piekrišanu, lai mums nebūtu jums jālūdz sniegt piekrišanu ik reizi, kad piekļūstat mūsu pakalpojumiem.

Ja devāt piekrišanu savu datu apstrādei, šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts.


Norāde par atteikuma tiesībām

Jūs jebkurā laikā varat pilnībā vai daļēji atsaukt savu(-as) piekrišanu(-as), mainot iestatījumus mūsu CMP šeit un uzklikšķinot uz “Apstiprināt manas izvēles” vai uzklikšķinot uz “Noraidīt visu”. Mūsu CMP vienmēr ir atrodama lapas apakšā zem saites “Sīkfailu iestatījumi (piekrišanas pārvaldība)”. Piekrišanas atsaukšana nenozīmē, ka datu apstrāde, pamatojoties uz piekrišanu, līdz atsaukšanas brīdim kļūst nelikumīga.


3.2. Līguma noslēgšana, izpilde un/vai izbeigšana

3.2.1. Datu apstrāde, noslēdzot līgumu

Ja reģistrējaties kādā no mūsu pakalpojumiem un/vai slēdzat ar mums cita veida līgumu, mēs apstrādājam datus, kas nepieciešami līguma noslēgšanai, izpildei vai izbeigšanai. Tajos ir ietverts:

 • Uzruna;
 • Vārds, uzvārds;
 • Norēķinu un piegādes adrese;
 • E-pasta adrese;
 • Norēķinu un maksājumu dati;
 • Dzimšanas datums;
 • Tālruņa numurs;
 • Informācija par veiktajiem pasūtījumiem;
 • Veikala iestatījumi.

Juridiskais pamats tam ir VDAR 6. panta 1. punkta a) un b) apakšpunkts, t.i., jūs datus mums sniedzat, pamatojoties uz attiecīgajām līgumattiecībām (piemēram, klienta/lietotāja konta pārvaldīšana, pirkuma līguma apstrāde) starp jums un mums. Mums ir arī pienākums apstrādāt jūsu e-pasta adresi, ja pirkums tiek veikts caur mūsu tīmekļa vietnēm/lietotnēm, ņemot vērā Vācijas Civilkodeksa ( „BGB“),prasības, ka jānosūta elektronisks pasūtījuma apstiprinājums (VDAR 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts).

Ciktāl mēs jūsu datus neizmantojam reklāmas nolūkos, datus, kas savākti līguma izpildei, mēs glabājam līguma darbības laikā un līdz likumīgās vai iespējamās līgumiskās garantijas un garantijas tiesību termiņa beigām. Pēc šī perioda beigām mēs saglabājam informāciju par līgumattiecībām, kuru komerctiesību un nodokļu likumi pieprasa likumu noteiktajiem periodiem. Šajā periodā dati tiks atkārtoti apstrādāti tikai nodokļu iestāžu pārbaudes gadījumā. Papildinformācija ir pieejama 6. sadaļā. Šīs turpmākas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts un VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Mums ir likumīgas intereses celt, realizēt vai aizstāvēt juridiskas prasības.

Lai pirkuma līgumu apstrādātu caur mūsu pakalpojumiem, nepieciešama arī šāda datu apstrāde:

Jūsu maksājuma informācija tiks nosūtīta mūsu pasūtītajiem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, kuri apstrādās maksājumu(-s). Mēs saviem pasūtītajiem loģistikas uzņēmumiem un piegādes partneriem nosūtām sīkāku informāciju par jūsu piegādes adresi. Lai nodrošinātu, ka preces tiktu piegādātas atbilstoši jūsu vēlmēm, mēs jūsu e-pasta adresi un, ja piemērojams, tālruņa numuru, varam nosūtīt mūsu pasūtītajam loģistikas uzņēmumam un/vai piegādes partnerim, kas pārņem piegādi. Ja nepieciešams, viņi ar jums sazināsies jau pirms piegādes, lai saskaņotu sīkāku informāciju par piegādi. Attiecīgie dati tiek pārsūtīti tikai attiecīgajiem mērķiem un pēc piegādes netiek izmantoti citiem mērķiem, un tie tiek dzēsti pēc komerciālajos un nodokļu tiesību aktos noteikto informācijas saglabāšanas termiņu beigām.

3.2.2. Datu izmantošana krāpšanas novēršanas nolūkos

Datus, kurus sniedzat, veicot pasūtījumu, var izmantot, lai pārbaudītu, vai nepastāv netipisks pasūtīšanas process (piemēram, vienlaikus tiek pasūtīts liels skaits preču uz vienu un to pašu adresi, izmantojot dažādus klientu kontus). Mums ir likumīgas intereses veikt šādu pārbaudi. Apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

3.2.3. Datu pārsūtīšana transporta pakalpojumu sniedzējam/piegādes partnerim

Pasūtīto preču piegādes nolūkā mēs sadarbojamies ar loģistikas pakalpojumu sniedzējiem/transporta uzņēmumiem un/vai piegādes partneriem. Pasūtīto preču piegādes vai paziņošanas nolūkā viņiem var nosūtīt šādus datus: vārds, uzvārds, pasta adrese, kā arī, ja piemērojams, e-pasta adrese un tālruņa numurs. Apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts.

3.2.4. Informācijas nodošana partneruzņēmumiem

Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs varat izmantot trešo pušu uzņēmumu piedāvājumus. Šādos gadījumos jūs varat noslēgt līgumu tieši ar kādu no mūsu partneriem, kam tiks pārsūtīta līguma izpildei nepieciešamā informācija (piemēram, vārds, uzvārds, norēķinu un piegādes adrese, e-pasta adrese, norēķinu un maksājumu dati, dzimšanas datums, tālruņa numurs). Izdevīgie piedāvājumi no mūsu partneriem ir atpazīstami un tiek atzīmēti kā partneru piedāvājumi. Apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts.

3.3. Datu apstrāde reklāmas nolūkos

3.3.1. Pasta reklāma

Mums ir likumīgas intereses jūsu datus izmantot mārketinga nolūkos, lai jums sniegtu atbilstošus piedāvājumus. Mūsu pašu un trešo personu mārketinga nolūkā mēs apstrādājam šādus datus: vārds, uzvārds, pasta adrese, dzimšanas gads.

Mums ir arī tiesības minētos personas datus saglabāt atbilstoši normatīvajām prasībām mūsu pašu, kā arī trešo pušu mārketinga nolūkos. Mērķis ir nosūtīt jums reklāmas, kas balstītas tikai uz jūsu tiešajām vai iespējamajām interesēm, un tādējādi netraucēt jūs ar reklāmām, kas jums nav aktuālas.

Saglabātie dati netiek pārsūtīti trešajām personām. ABOUT YOU arī pseidonimizē / anonimizē par jums savāktos personas datus, lai pseidonimizētos / anonimizētos datus izmantotu savos mārketinga nolūkos un trešo pušu (reklāmdevēju) mārketinga nolūkos.

Juridiskais pamats personas datu izmantošanai mārketinga nolūkos (pasta reklāma) ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Mums un trešajām personām, ar kurām sadarbojamies, ir likumīgas intereses nosūtīt jums pasta reklāmu (pielāgotu jūsu vajadzībām/interesēm), ja tas atbilst normatīvajām prasībām par tiešo reklāmu.


Piezīme par tiesībām iebilst
Jūs jebkurā laikā varat bez maksas iebilst jūsu personas datu turpmākai izmantošanai iepriekšminētajiem mārketinga nolūkiem, nosūtot e-pastu uz: [email protected]

Ja iesniedzat iebildumu, jūsu dati tiks bloķēti turpmākai reklāmas datu apstrādei. Mēs vēlamies norādīt, ka izņēmuma gadījumos, pat pēc jūsu iebilduma saņemšanas, reklāmas materiāli var tikt vēl īslaicīgi sūtīti. Tehniski tas ir saistīts ar nepieciešamo apstrādes laiku atlases ietvaros un nenozīmē, ka mēs jūsu iebildumu neesam īstenojuši.


3.3.2. Jaunumi

Savos pakalpojumos mēs piedāvājam iespēju reģistrēties mūsu jaunumu lapai. Lai pārliecinātos, vai, ievadot e-pasta adresi, nav pieļautas kļūdas, mēs izmantojam tā saucamo Double-Opt-In (dubultās pieteikšanās) procedūru: kad savu e-pasta adresi esat ievadījis reģistrācijas laukā un devis piekrišanu saņemt mūsu jaunumu lapu, mēs jums uz norādīto adresi nosūtīsim apstiprināšanas saiti. Tikai tad, ja uzklikšķināsiet uz šo apstiprināšanas saiti, jūsu e-pasta adrese tiks pievienota mūsu adresātu sarakstam, lai nosūtītu mūsu jaunumu lapu. Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts.


Norāde par atteikuma tiesībām
Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, rakstot uz [email protected] vai izmantojot atteikšanās saiti katras jaunumu lapas beigās.3.3.3. Produktu ieteikumi pa e-pastu

Jau kā pastāvīgs mūsu tiešsaistes veikala klients, jūs pa e-pastu saņemsiet regulārus produktu ieteikumus. Jūs no mums saņemsiet šos produktu ieteikumus neatkarīgi no tā, vai esat vai neesat abonējis jaunumu lapu. Mēs izmantojam e-pasta adresi, kuru norādījāt pirkuma laikā, lai reklamētu savas preces un/vai pakalpojumus, kas līdzīgi tiem, kurus esat iegādājies pie mums, saistībā ar pasūtījumu, kas jau tika veikts. Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Mums ir likumīgas intereses nosūtīt jums produktu ieteikumus pa e-pastu, ja tas atbilst normatīvajām prasībām par tiešo reklāmu.


Norāde par tiesībām iebilst
Jūs varat jebkurā laikā bez maksas iebilst pret mūsu produktu ieteikumu saņemšanu, rakstot uz [email protected] vai izmantojot saiti katra produktu ieteikumu e-pasta beigās.3.3.4. Konkursi

Ja reģistrējaties/piedalāties konkursos, kurus organizē ABOUT YOU (turpmāk: “Dalība”), dalības līguma izpildei mēs izmantojam datus, kurus jūs sniedzāt reģistrācijas laikā, jo īpaši, lai paziņotu jums par balvu un, ja nepieciešams, reklamētu mūsu piedāvājumus un/vai mūsu konkursa partneru piedāvājumus. Detalizētu informāciju varat atrast attiecīgajos dalības nosacījumos par attiecīgo konkursu. Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts, VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts.

3.4. Lietotāja personīgā pieredze

Mēs un mūsu partneri vēlamies jums sniegt pēc iespējas personiskāku pakalpojumu lietošanas pieredzi.Tāpēc mūsu CMP lūdzam sniegt piekrišanu datu apstrādei nolūkos, kas aprakstīti to 3.4.4 sadaļā. Šajās sadaļās aprakstītās datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts.

Turklāt mēs apstrādājam jūsu datus, lai varētu droši un uzticami sniegt pakalpojumus jums vēlamajā veidā. Plašāka informācija ir pieejama 3.4.5. sadaļā Tajā aprakstītās datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Mums ir likumīgas intereses piedāvāt savus pakalpojumus droši un uzticami, kā arī sniegt jūsu īpaši pieprasītos pakalpojumus (piemēram, mūsu iepirkumu groza funkcija).

3.4.1. Identifikācija trešo pušu vietnēs

Lai sniegtu atsevišķus pakalpojumus, mums jāspēj lietotājus nodot savām vai trešo pušu vietnēm, piemēram, lai rādītu mūsu produktu reklāmas trešo pušu vietnēs. Šim nolūkam mēs vai mūsu partneri lietotājam piešķiram pseidonīmu identifikatoru (ID). Turklāt mēs un mūsu partneri varam jūs nodot trešo pušu vietnēm, izmantojot jūsu pseidonimizēto e-pasta adresi vai tālruņa numuru.

Jūs varat noskaidrot, kādu informāciju mēs vai attiecīgie partneri vēlētos izmantot, pamatojoties uz jūsu piekrišanu partneru sarakstā.

Datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts

3.4.2. Personalizētas reklāmas un saturs

Lai jūsu pieredze ABOUT YOU būtu pilnīga, mēs un mūsu partneri ar jūsu piekrišanu izmantojam noteiktu informāciju (piemēram, pārlūkprogrammas informāciju, klikšķu secību, apmeklējuma datumu un laiku, ģeogrāfisko atrašanās vietu, IP adresi, lietošanas datus, apmeklētās vietnes), lai mūsu tiešsaistes veikalā un trešo pušu vietnēs parādītu jums pielāgotas reklāmas un saturu, piemēram, pamatojoties uz jūsu preferencēm vai nesen apskatītajiem produktiem.

Jūs varat noskaidrot, kādu informāciju mēs vai attiecīgie partneri vēlētos izmantot, pamatojoties uz jūsu piekrišanu partneru sarakstā.

Datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts.

3.4.3. Tirgus izpēte

Mēs un mūsu partneri ar jūsu piekrišanu izmantojam noteiktu informāciju par to, kā jūs mijiedarbojaties ar saturu un reklāmām mūsu tiešsaistes veikalā un trešo pušu vietnēs, lai labāk izprastu, kā mūsu lietotāji tās uztver. Lai to paveiktu, mēs kombinējam datu kopas (piemēram, lietotāju profilus, statistiku, tirgus izpētes un analīzes datus), kas sniedz informāciju par to, kā jūs un citi lietotāji mijiedarbojas ar saturu un reklāmām. Balstoties uz šo informāciju, mēs varam identificēt kopīgas iezīmes, piemēram, noteikt, kurām mērķa grupām konkrēts saturs ir saistošs.

Jūs varat noskaidrot, kādu informāciju mēs vai attiecīgie partneri vēlētos izmantot, pamatojoties uz jūsu piekrišanu partneru sarakstā.

Datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts.

3.4.4. Produktu izstrāde

Mēs un mūsu partneri ar jūsu piekrišanu izmantojam informāciju par jūsu darbībām mūsu tiešsaistes veikalā un trešo pušu vietnēs (piemēram, jūsu mijiedarbību ar reklāmām vai saturu), jo tā palīdz mums uzlabot mūsu produktus un pakalpojumus un izstrādāt jaunus produktus un pakalpojumus, pamatojoties uz lietotāju mijiedarbību, mērķa grupas veidu utt. Pie šī mērķa nepieder lietotāju profilu un identifikatoru izstrāde vai uzlabošana.

Jūs varat noskaidrot, kādu informāciju mēs vai attiecīgie partneri vēlētos izmantot, pamatojoties uz jūsu piekrišanu partneru sarakstā.

Datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts.

3.4.5. Vietnes darbība

Mums ir nepieciešama noteikta informācija, lai nodrošinātu drošu un uzticamu tiešsaistes veikala darbību. Lai to paveiktu, mēs uzraugām un novēršam neparastas un potenciāli krāpnieciskas darbības (piemēram, saistībā ar reklāmu, robotprogrammatūru klikšķiem uz reklāmām) un nodrošinām sistēmu un procesu pareizu un drošu darbību. Informācija var tikt izmantota arī tam, lai novērstu problēmas, kas jums vai mums var rasties saistībā ar satura un reklāmu izvietošanu vai mijiedarbību ar tām. Turklāt mums ir nepieciešama noteikta informācija, lai tiešsaistes veikals jums būtu pieejams vajadzīgajā veidolā, piemēram, mēs atceramies, kuras preces pievienojāt iepirkumu grozam vai vēlmju sarakstam.

Jūs varat noskaidrot, kādu informāciju mēs vai attiecīgie partneri vēlētos izmantot, pamatojoties uz jūsu piekrišanu partneru sarakstā.

Datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Mums ir likumīgas intereses piedāvāt savus pakalpojumus droši un uzticami, kā arī sniegt jūsu īpaši pieprasītos pakalpojumus (piemēram, mūsu iepirkumu groza funkcija).

3.5. Datu apstrāde norēķinu nolūkos

Mēs savos pakalpojumos piedāvājam reklāmas laukumus reklāmdevējiem, kuru produktus varat mūsu pakalpojumos iegādāties, kuri ir tieši saistīti ar jūsu iepirkšanās pieredzi vietnē ABOUT YOU vai kuru produkti var jūs interesēt. Par šo reklāmas pakalpojumu tiek piemērota maksa, pamatojoties uz tā sauktajām impresijām (proti, informācija par reklāmas skatījumu skaitu) un uz mijiedarbību ar reklāmu (proti, informācija to, cik reizes uz reklāmas ir uzklikšķināts). Mēs apkopojam šo informāciju, lai varētu sastādīt rēķinus par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, pamatojoties uz reklāmas panākumiem. Informācija tiek apstrādāta arī ar nolūku atklāt ar norēķiniem saistītas kļūdas un novērst tās nākotnē (tā saucamā atkļūdošana).

Šajā kontekstā apstrādātie dati parasti neļauj izdarīt nekādus secinājumus par lietotājiem. Mēs apstrādājam datus tikai ar jūsu piekrišanu, lai varētu jums sniegt pēc iespējas personiskāku lietotāja pieredzi (skatīt 3.4. sadaļu), it īpaši šādiem nolūkiem: personalizētu reklāmu un satura rādīšana (sadaļā 3.4.2), tirgus izpēte (3.4.3 sadaļa) un produktu izstrāde (3.4.4 sadaļa). Ar jūsu piekrišanu mēs izveidosim personisku atsauci, lai datus varētu apstrādāt jūsu izvēlētajiem nolūkiem. Detalizētu informāciju par veikto datu apstrādi varat atrast 3.4. sadaļā un mūsu CMP.

3.6. Fanu lapas

ABOUT YOU uztur sociālo mediju profilus sociālajos tīklos Facebook un Instagram ( „Fanu lapas“), pakalpojumos, ko nodrošina Meta Platforms Ireland Ltd., 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublina, D02, Īrija („Meta“), un kur mēs regulāri publicējam un kopīgojam saturu un piedāvājumus. Kad mijiedarbojaties ar mūsu fanu lapām vai citām Facebook vai Instagram vietnēm, Meta reģistrē jūsu lietošanas paradumus, izmantojot sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas. ABOUT YOU var redzēt vispārīgu statistiku par fanu lapu lietotāju interesēm un demogrāfiskām iezīmēm (piemēram, vecumu, dzimumu, reģionu). Ja izmantojat sociālos tīklus, datu apstrādes veidu, apmēru un nolūkus sociālajos tīklos pirmām kārtām nosaka sociālo tīklu operatori. Izņēmums ir tā sauktie lapu ieskati, par kuriem mēs un Meta uzņemamies kopīgu atbildību un kas tiks paskaidroti turpmākajā tekstā.

Jūsu datu apstrāde, ko veic Meta

Kad jūs izmantojat fanu lapas, Meta apstrādā jūsu datus arī saviem nolūkiem, kas nav atspoguļoti šajā personas datu aizsardzības informācijā un kurus mēs nevaram ietekmēt. Sīkāka informācija ir atrodama attiecīgajos sociālajos tīklos:

Facebook datu aizsardzības paziņojums

Instagram datu aizsardzības paziņojums

Lietošanas analīze (lapu ieskati)

Kad mijiedarbojaties ar mūsu fanu lapām, Meta reģistrē jūsu lietošanas paradumus, izmantojot sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas. ABOUT YOU saņem “lapu ieskatus”, kas ietver statistisku, bezpersonisku (anonimizētu) informāciju par lapas apmeklētājiem. Mēs nevaram to attiecināt uz jums personīgi. Lapu ieskatu informāciju atlasa un sagatavo tikai Meta. Lapu ieskati mums palīdz izprast, kā tiek izmantotas mūsu fanu lapas, kas piesaista apmeklētāju interesi un kuras tēmas un saturs ir īpaši populāri. Mēs izmantojam šo informāciju, lai fanu lapu apmeklētājiem piedāvātu atbilstošu saturu un labāk pielāgotos apmeklētāju interesēm un lietošanas paradumiem.

ABOUT YOU un Meta uzņemas kopīgu atbildību par jūsu datu apstrādi, lai nodrošinātu ieskatu lapas lietošanā (VDAR 26. pants). ABOUT YOU un Meta starpā ir noslēgts līgums, kas nosaka, kurš uzņēmums izpilda kādus datu aizsardzības pienākumus, veicot lapu ieskatu datu apstrādi, saskaņā ar VDAR noteikumiem.

Nolīgums ar Meta ir pieejams šeit.

Uzņēmums Meta ir apkopojis šī nolīguma būtiskākos punktus (tostarp sarakstus ar lapu ieskatu datiem šeit.

a devāt piekrišanu Meta iepriekš aprakstīto lapu ieskatu izveidei, tad juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts.

3.7. Facebook savienojums/pieteikšanās

ABOUT YOU ļauj lietotājam reģistrēties pakalpojumam, izmantojot savu Facebook pieeju (Facebook Connect funkcija). Facebook-Connect ir sociālā tīkla Facebook pakalpojums, ko nodrošina Meta Platforms Ireland Ltd. (4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublina, D02, Īrija) ( „Meta“). Papildu reģistrācija pakalpojumā ABOUT YOU nav nepieciešama. Lai pieteiktos, lietotājs tiek novirzīts uz Facebook tīmekļa vietni, kur var pieteikties ar saviem lietotāja datiem. Tādējādi Facebook profils un ABOUT YOU pakalpojums tiek savstarpēji savienoti. Pēc savienošanas ABOUT YOU no Meta automātiski saņem informāciju, kuru lietotājs ir piekritis nodot (piemēram, vārds, uzvārds, e-pasta adrese, profila attēls, dzimums, draugu saraksts). Mēs izmantojam šo informāciju, lai jūs identificētu ABOUT YOU lietošanas laikā.

Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts.

Papildinformāciju par Facebook Connect un privātuma iestatījumiem atradīsiet šeit: datu aizsardzības paziņojums no Facebook.

3.8. Pieteikšanās caur Apple

ABOUT YOU piedāvā lietotājam iespēju reģistrēties pakalpojumam, izmantojot ar savu Apple ID (“Pieteikšanās caur Apple”). Šī pieteikšanās funkcija ir pakalpojums, ko nodrošina Apple Distribution International Limited, Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Korka, Īrija („Apple“). Papildu reģistrācija pakalpojumā ABOUT YOU nav nepieciešama.

Lai pieteiktos, lietotājs tiek novirzīts uz Apple tīmekļa vietni, kur var pieteikties ar saviem lietotāja datiem. Lietotāja Apple ID un mūsu pakalpojums ir savstarpēji sasaistīti. Lietotājs var izmantot Apple kontā saglabāto e-pasta adresi (“Dalīties ar e-pasta adresi”) vai pseidonimizētu e-pasta adresi (“Slēpt manu e-pasta adresi”). Ja lietotājs izvēlas “Dalīties ar e-pasta adresi”, ABOUT YOU saņem e-pasta adresi un lietotājvārdu, kas ir sasaistīts ar Apple ID. Izvēloties opciju “Slēpt manu e-pasta adresi”, Apple ļauj reģistrēties citiem pakalpojumiem, piemēram, ABOUT YOU, neatklājot Apple saglabāto e-pasta adresi nešifrētā veidā. Ja, veidojot jaunu ABOUT YOU klienta kontu, lietotājs izvēlas šo opciju, Apple izveidos nejauši sastādītu e-pasta adresi ar domēnu @privaterelay.appleid.com. Visi uz šo adresi nosūtītie ziņojumi tiks automātiski pārsūtīti uz e-pasta adresi, kas sasaistīta ar Apple ID. Izmantojot pieteikšanās funkciju, informācija par attiecīgo IP adresi tiek pārsūtīta Apple.

Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts.

Papildinformācija par Apple veikto datu apstrādi ir atrodama šeit: datu aizsardzības paziņojums no Apple .

3.9.Klienta/lietotāja konts

Lai jums nodrošinātu pēc iespējas vairāk ērtību, mēs piedāvājam savus personas datus pastāvīgi glabāt klienta/lietotāja kontā, kas aizsargāts ar paroli.

Klienta konts parasti tiek izveidots brīvprātīgi. Ja izveidojat klienta kontu, šeit savākto datu apstrāde notiek, pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu. Pēc klienta konta iestatīšanas nav nepieciešama jauna datu ievade. Jebkurā laikā varat arī skatīt un mainīt datus, kas saglabāti klienta kontā.

Tikai tad, ja vēlaties veikt pasūtījumus caur mūsu vietni/lietotni, līguma apstrādei ir absolūti nepieciešams atvērt klienta kontu.

Papildus datiem, kas tiek pieprasīti, veicot pasūtījumu, jāievada jūsu izvēlēta parole, lai izveidotu klienta kontu. Kopā ar jūsu e-pasta adresi tā ļauj piekļūt klienta kontam. Lūdzu, rīkojieties konfidenciāli ar saviem personīgajiem piekļuves datiem un it īpaši nepadariet tos pieejamus trešajām personām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūs automātiski būsiet pieteicies pat pēc aiziešanas no mūsu tīmekļa vietnes, ja vien jūs speciāli neatteiksieties.

Jums ir iespēja jebkurā laikā dzēst savu klienta kontu. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja esat pasūtījis pie mums, klienta kontā redzamie dati vienlaikus netiks izdzēsti. Jūsu dati tiks automātiski dzēsti, kad uz mums vairs neattieksies komerciālo un nodokļu likumu saglabāšanas prasības vai kad noilguma periods būs beidzies. Papildinformācija ir pieejama 6. sadaļā. Šīs turpmākas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts un VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Mums ir likumīgas intereses celt, realizēt vai aizstāvēt juridiskas prasības.

3.10. Kontaktēšanās

Jūs varat sazināties ar mums vairākos veidos. Izmantojot e-pastu, tālruni, tērzēšanu vai pastu. Ja ar mums sazināsieties, mēs izmantosim šīs saziņas ietvaros brīvprātīgi sniegtos personas datus tikai ar mērķi sazināties ar jums un apstrādāt jūsu pieprasījumu.

Klientu pieprasījumu apstrādei mēs izmantojam CRM sistēmu Zendesk. Pakalpojumu sniedzējs ir Zendesk, Inc., 1019 Market Street, Sanfrancisko, CA 94103, ASV (“Zendesk”). Mēs izmantojam Zendesk, lai apstrādātu jūsu pieprasījumus ātri un efektīvi. Mēs esam noslēguši datu apstrādes līgumu (DAL) ar Zendesk. Kad sazināties ar mums, Zendesk apstrādā jūsu datus tikai pēc mūsu pieprasījuma, nevis saviem mērķiem.

Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts, 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts, 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts, kā arī 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Mums ir likumīgas intereses atbildēt uz mūsu lietotāju vispārīgajiem jautājumiem, kas nav tieši saistīti ar līgumiskajām attiecībām.

3.11. Maksājumi

Mēs apstrādājam jūsu maksājuma informāciju, lai apstrādātu maksājumu, piemēram, ja iegādājaties vai izmantojat produktu un/vai pakalpojumu, izmantojot vietni: www.aboutyou.lv. Atkarībā no maksājuma veida mēs jūsu informāciju par maksājumiem nododam trešajām personām (piemēram, norēķinoties ar kredītkarti, jūsu kredītkartes izsniedzējam).

Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts, VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts, VDAR un 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

3.11.1. Paypal

Norēķinoties caur PayPal, jūsu maksājuma dati maksājuma apstrādes ietvaros tiks nosūtīti uz PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A., 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Luksemburga („PayPal“). Datu nodošanas juridiskais pamats ir līguma izpilde, GDPR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts.

PayPal patur tiesības veikt kredīta pārbaudi, maksājot ar kredītkarti caur PayPal, veicot tiešā debeta maksājumu caur PayPal vai, ja tiek piedāvāts, izmantojot opciju “pirkums ar apmaksu pēc rēķina saņemšanas” caur PayPal. PayPal izmanto kredītpārbaudes rezultātu attiecībā uz statistisko maksājuma saistību neizpildes varbūtību, lai izlemtu par attiecīgā maksājuma veida nodrošināšanu. Kredīta pārskatā var būt ietvertas varbūtības vērtības (tā saucamās punktu vērtības). Ciktāl punktu vērtības ir iekļautas kredītvēstures pārskatā, to pamatā ir zinātniski atzīta matemātiski statistiskā procedūra. Rezultātu vērtību aprēķināšanai izmanto adreses datus. FLai iegūtu papildinformāciju par personas datu aizsardzības likumiem, ieskaitot informāciju par izmantotajām kredīta aģentūrām, lūdzu, skatiet Privātuma politiku no Paypal. PayPal darbojas kā datu pārzinis datu aizsardzības tiesību aktu izpratnē.

3.11.2. Apmaksa piegādes brīdī

Ja maksājat ar maksājumu karti piegādes brīdī, jūsu piegādes un maksājuma dati tiks nosūtīti mūsu attiecīgajam piegādes partnerim, lai pārsūtītu un pieņemtu maksājumu.

4. Neobligāta datu sniegšana

Jums kopumā nav pienākuma sniegt mums savus personas datus. Tomēr, lai izmantotu noteiktus pakalpojumus, var būt nepieciešams sniegt personas datus, it īpaši iegādājoties preces. Ja nevēlaties sniegt mums nepieciešamos datus, diemžēl nevarēsiet izmantot attiecīgos pakalpojumus.

5. Personas datu saņēmēji

5.1. Datu nodošana trešajām pusēm

Mēs nodosim jūsu datus trešajām pusēm ārpus ABOUT YOU tikai tad, ja to atļauj tiesību akti (piemēram, ja mums vai trešajai pusei ir likumīgas intereses tos nodot tālāk, mums ir juridisks pienākums tos nodot tālāk vai ja tas tiek darīts, pamatojoties uz jūsu piekrišanu).

Papildus trešajām pusēm, kas norādītas mūsu datu aizsardzības informācijā un mūsu CMP mēs varam atklāt personas datus trešajai pusei, it īpaši tad,

 • ja mums tas ir jādara atsevišķos gadījumos, lai izpildītu normatīvas prasības vai amatpersonas vai tiesas rīkojumu (iestādēm);
 • ja tas ir saistīts ar tiesas procesiem (tiesām vai mūsu juristiem) vai revīzijām (revidentiem);
 • ja sadarbojamies ar nodokļu konsultantiem;
 • ja tas ir saistīts ar atbildīgo izmeklēšanas iestāžu iespējamām noziedzīgām darbībām;
 • ja uzņēmums tiek pārdots (pircējam).
Ja mēs nododam jūsu datus trešajām pusēm, pamatojoties uz jūsu piekrišanu, paskaidrojums var tikt sniegts arī piekrišanas saņemšanas brīdī.

5.2. Nodošana datu apstrādātājam

Mēs datu apstrādes ietvaros dažās jomās izmantojam tā sauktos datu apstrādātājus. Datu apstrādātājs ir fiziska vai juridiska persona, kas apstrādā personas datus mūsu vārdā un saskaņā ar mūsu norādījumiem, savukārt mēs turpinām pildīt datu apstrādes pārziņa lomu. Apstrādātāji datus neizmanto saviem nolūkiem, bet gan veic datu apstrādi tikai un vienīgi datu pārziņa vārdā.

Ja datu apstrādātāji šajā datu aizsardzības informācijā nav nosaukti, tie jo īpaši pieder pie šādām apstrādātāju kategorijām:

 • IT pakalpojumu sniedzējs (e-pasta ziņojumu un jaunumu lapu sūtīšana),
 • Zvanu centrs (atbildēšana uz klientu jautājumiem).

6. Uzglabāšanas termiņš un datu dzēšana

ABOUT YOU personas datus glabā tikai tik ilgi, kamēr tas ir nepieciešams šajā datu aizsardzības informācijā norādītajiem mērķiem, it īpaši, lai izpildītu mūsu līgumiskās un juridiskās saistības. Mēs varam glabāt jūsu personas datus arī citiem mērķiem, kamēr vien turpmāku glabāšanu noteiktiem mērķiem atļauj tiesību akti.

Gadījumā, ja slēgsiet savu klienta/lietotāja kontu, mēs izdzēsīsim visus saglabātos personas datus. Ja pilnīga datu dzēšana nav iespējama vai nav nepieciešama tiesību aktos noteiktu iemeslu dēļ, mēs šo informāciju bloķēsim. Bloķēšana notiek, piemēram, ja tiek piemērotas datu saglabāšanas prasības saskaņā ar Vācijas Komerclikumu (HGB) un Nodokļu kodeksu (AO). Šeit mums ir pienākums uzglabāt šo informāciju nodokļu revīzijām un auditiem uz periodu līdz desmit gadiem. Pat ja tiesību aktos nav noteikta saglabāšanas prasība, noteiktos tiesību aktos atļautos gadījumos mēs varam atturēties no tūlītējas datu dzēšanas. Tas attiecas uz gadījumiem, kad attiecīgā informācija var būt nepieciešama turpmākai līguma apstrādei vai lietu ierosināšanai, vai aizstāvībai (piemēram, sūdzību gadījumā). Bloķēšanas ilgums ir atkarīgs no attiecīgajiem tiesību aktos noteiktajiem noilguma periodiem, kuru beigās mēs informāciju dzēšam. Parasti noilguma periods beidzas 3 gadus pēc tā gada beigām, kurā pie mums veicāt pirkumu.

7. Saņēmējs ārpus EEZ

Mēs nododam personas datus arī trešajām pusēm vai apstrādātājiem valstīs, kas atrodas ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (“EEZ”). Šādā gadījumā pirms datu nodošanas mēs pārliecināmies, ka saņēmējam ir atbilstošs datu aizsardzības līmenis vai arī ka saņēmējs ir guvis ir jūsu nepārprotamu piekrišanu.

Valstī pastāv atbilstošs datu aizsardzības līmenis, ja Eiropas Komisija ir pieņēmusi lēmumu par aizsardzības līmeņa pietiekamību (VDAR 45. pants). Eiropas Komisija attiecībā uz ASV ir nolēmusi, ka atbilstošs datu aizsardzības līmenis pastāv, ja datu saņēmējam ir derīgs sertifikāts par dalību EU-U.S. Data Privacy Framework (DPF). Tā kā jūsu personas datu saņēmēji atrodas ASV un piedalās DPF, mēs paļaujamies uz šo lēmumu par aizsardzības līmeņa pietiekamību (VDAR 45. pants).

Alternatīvi mēs nodrošinām atbilstošu datu aizsardzības līmeni, vienojoties ar datu saņēmējiem par Eiropas Komisijas Standarta datu aizsardzības klauzulām (VDAR 46. pants). Šajā gadījumā mēs veicam datu nodošanas ietekmes novērtējumu (Transfer Impact Assessment) un vienojamies ar saņēmēju vai, ja nepieciešams, īstenojam papildu aizsardzības pasākumus. Mēs vienojamies par ES Standarta datu aizsardzības klauzulu 1. moduli ar saņēmējiem, kas ir (neatkarīgi) datu pārziņi, un ES Standarta datu aizsardzības klauzulu 2. moduli ar saņēmējiem, kas darbojas kā mūsu datu apstrādātāji.

Tās ir trešās puses vai datu apstrādātāji šādās valstīs: ASV (mēs paļaujamies uz DPF), Apvienotajā Karalistē (mēs paļaujamies uz Eiropas Komisijas lēmumu par aizsardzības līmeņa pietiekamību, kas pieejams šeit), Indijā un Singapūrā. Datu pārsūtīšanai uz Indiju un Singapūru esam nodrošinājuši atbilstošu datu aizsardzības līmeni, vienojoties par ES Standarta datu aizsardzības klauzulām un veicot datu nodošanas ietekmes novērtējumu.

Mēs jums varam nodrošināt to noteikumu eksemplāru, kas īpaši saskaņoti, lai nodrošinātu atbilstošu datu aizsardzības līmeni. Lai to saņemtu, rakstiet uz [email protected] vai izmantojiet kontaktinformāciju, kas norādīta
2. sadaļā.

8. Jūsu tiesības

8.1. Pārskats

Papildus tiesībām atsaukt mums doto piekrišanu jums ir arī šādas papildu tiesības, ja tiek ievērotas attiecīgās juridiskās prasības:

 • tiesības uz informāciju par mūsu glabātajiem personas datiem (VDAR 15. pants), jo īpaši jūs varat iegūt informāciju par apstrādes mērķiem, personas datu kategoriju, saņēmēju kategorijām, kurām jūsu dati ir tikuši vai tiks izpausti, par plānoto glabāšanas periodu, pieprasīt savu datu izcelsmi, ja vien tie nav savākti tieši no jums;
 • tiesības labot nepareizus vai papildināt nepilnīgus datus (VDAR 16. pants);
 • tiesības uz to, lai jūsu saglabātie dati tiktu dzēsti (VDAR 17. pants), ar nosacījumu, ka mums nav jāievēro juridiski vai līgumiski saglabāšanas periodi vai citas juridiskas saistības vai tiesības uz turpmāku datu uzglabāšanu;
 • tiesības ierobežot jūsu datu apstrādi (VDAR 18. pants), ja jūs apstrīdat datu pareizību (uz laiku, kamēr pārbaudām personas datu pareizību); ja apstrāde ir nelikumīga, bet jūs atsakāties tos dzēst; ja mums dati vairs nav nepieciešami, bet jums tie ir nepieciešami juridisku prasību pamatojumam, realizācijai vai aizstāvībai, vai ja jūs iebilstat pret apstrādi saskaņā ar VDAR 21. pantu (kamēr nav skaidrs, vai mūsu likumīgie iemesli ir svarīgāki par jūsu iemesliem);
 • tiesības uz datu pārnesamību saskaņā ar VDAR 20. pantu, t.i., tiesības ar automatizētu procedūru palīdzību saņemt datus, kurus mēs par jums glabājam parastā mašīnlasāmā formātā, vai pieprasīt to pārsūtīšanu citam datu pārzinim, ja apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz jūsu piekrišanu (VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts) vai līguma izpildi (VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts).

Iepriekš minētās tiesības varat īstenot, rakstot uz e-pastu [email protected]

Jums ir arī tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei. Lai to izdarītu, sazinieties ar savas pastāvīgās dzīvesvietas vai darbavietas vietējo uzraudzības iestādi vai mūsu uzņēmuma galveno biroju.

8.2. Tiesības iebilst

Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret jūsu personas datu apstrādi reklāmas nolūkos („Iebildums pret reklāmu”).

Turklāt jums ir tiesības iebilst pret datu apstrādi no jūsu īpašās situācijas izrietošu iemeslu dēļ, pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu. Mēs pēc tam pārtrauksim jūsu datu apstrādi, ja vien saskaņā ar normatīvajām prasībām nevarēsim norādīt uz pārliecinošiem likumīgiem turpmākas apstrādes pamatiem, kas ir svarīgāki par jūsu tiesībām, vai ja apstrāde ir nepieciešama juridisku prasību pamatojumam, realizācijai vai aizstāvībai.

Savas iebildumu izteikšanas tiesības varat īstenot, rakstot uz e-pastu [email protected]

8.3. Atteikuma tiesības

Ciktāl mēs apstrādājam datus, pamatojoties uz jūsu piekrišanu, jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu. Piekrišanas atsaukšana nenozīmē, ka datu apstrāde, pamatojoties uz piekrišanu, līdz atsaukšanas brīdim kļūst nelikumīga.

Parasti savas iebildumu izteikšanas tiesības varat īstenot, rakstot uz e-pastu [email protected]

Jūs jebkurā laikā varat pilnībā vai daļēji atsaukt savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai vai uz tām balstītai personas datu apstrādei, mainot iestatījumus mūsu CMP šeit un uzklikšķinot uz “Apstiprināt manas izvēles” vai uzklikšķinot uz “Noraidīt visu”. Mūsu CMP vienmēr ir atrodama lapas apakšā zem saites “Sīkfailu iestatījumi (piekrišanas pārvaldība)”.

8.4. Fanu lapas

Attiecībā uz kopā ar Meta veikto lapu ieskatu informācijas apstrādi mēs esam vienojušies ar Meta, ka uzņēmums Meta ir galvenokārt atbildīgs par informācijas sniegšanu par to, kā jūsu dati tiek apstrādāti lapu ieskatu ietvaros, un par to, lai jūs varētu izmantot savas datu aizsardzības tiesības (piemēram, tiesības iebilst). Plašāku informāciju par savām datu aizsardzības tiesībām saistībā ar lapu ieskatiem un to, kā tās varat īstenot, vēršoties pie Meta, atradīsiet šeit .

Ja par vēlmi īstenot savas tiesības ziņosiet ABOUT YOU, mēs jūsu pieprasījumu pārsūtīsim Meta.Lejupielādēt PDF
Printēt PDF
Lejupielādēt PDF-Reader

>