Pāriet uz galveno saturu
Pieslēgties
Vēlmju saraksts
Iepirkumu grozs

Personas datu aizsardzības informācija

ABOUT YOU SE & Co. KG, Domstraße 10, 20095, Hamburga
(Statuss: 2021. gada oktobris)

Šajā personas datu aizsardzības informācijā mēs informējam jūs par personas datu apstrādi, kuru veic uzņēmums ABOUT YOU SE & Co. KG, Domstraße 10, 20095 Hamburga („ABOUT YOU“ un/vai „mēs“ un/vai „Atbildīgais“) saskaņā ar VDAR un katram gadījumam piemērojamo privātuma likumu.

Lūdzu, rūpīgi izlasiet mūsu personas datu aizsardzības informāciju. Ja jums rodas kādi jautājumi vai komentāri par mūsu personas datu aizsardzības informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: [email protected].

Saturs


1. Par apstrādi atbildīgās personas vārds un kontaktinformācija

2. Personas datu aizsardzības speciiālista kontaktinformācija

3. Datu apstrādes mērķis, juridiskā bāze un likumīgās intereses, kuras īsteno atbildīgā persona vai trešā persona, kā arī saņēmēju kategorijas

3.1. Piekļuve mūsu tīmekļa vietnēm/lietojumprogrammām/h3>

3.1.1. Žurnāla faili

3.2.1. Sīkfaili, izsekošana, sociālo mediju spraudņi

3.2. Līguma noslēgšana, izpilde un/vai izbeigšana

3.2.1. Datu apstrāde, noslēdzot līgumu

3.2.2. Datu izmantošana krāpšanas novēršanas nolūkos

3.2.3. Datu pārsūtīšana transporta pakalpojumu sniedzējiem

3.3. Datu apstrāde reklāmas nolūkos

3.3.1. Pasta reklāma

3.3.2. Jaunumi

3.3.3. Produktu ieteikumi pa e-pastu

3.3.4. Konkursi

3.4. Tiešsaistes klātbūtne un vietņu optimizēšana

3.4.1 Sīkfaili - vispārīga informācija

3.4.2. Google Analytics

3.4.3. Google Adwords

3.4.4. Google reklāmguvumu uzskaite

3.4.5. Mērķauditorija

3.4.5.1. Mērķauditorijas atlase uz vietas

3.4.5.2. Atkārtota mērķauditorijas atlase

3.4.6. Reklāmas partnera/trešās puses sīkfaili

3.5. Sociālo mediju funkcijas

3.5.1. Facebook savienojums/pieteikšanās

3.5.2. Pinterest, Twitter, WhatsApp, Xing, LinkedIn, Snapchat, Facebook Messenger

3.6. Klienta konts

3.7. Kontaktēšana

3.8. Maksājumi

3.8.1. Paypal

3.8.2. Pēcapmaksa

4. Saņēmējs ārpus ES

5. Jūsu tiesības

5.1. Pārskats

5.2. Tiesības iebilst

5.3. Atteikuma tiesības

1. Par apstrādi atbildīgās personas vārds un kontaktinformācija

Šī personas datu aizsardzības informācija attiecas uz datu apstrādi, kuru veic

ABOUT YOU SE & Co. KG
Domstraße 10
20095 Hamburga
Vācija
Likumīgais pārstāvis:
ABOUT YOU Verwaltungs SE
Reģistrācijas vieta: Hamburgas apgabaltiesa (Amtsgericht Hamburg)
Uzņēmuma valde: Sebastian Betz, Tarek Müller, Hannes Wiese
PVN maksātāja numurs: LV90012886731
Tīmekļa vietne: www.aboutyou.lv

šādām vietnēm/lietojumprogrammām: www.aboutyou.lv

2. Personas datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija

Ar atbildīgās personas datu aizsardzības speciālistu (-iem) varat sazināties:

ABOUT YOU SE & Co. KG
z. Hd. Sebastian Herting - Datenschutzkanzlei
Domstraße 10,
20095, Hamburga, Vācija

E-pasts: [email protected]

3. Datu apstrādes mērķis, juridiskā bāze un likumīgās intereses, kuras īsteno atbildīgā persona vai trešā persona, kā arī saņēmēju kategorijas


3.1. Piekļuve mūsu tīmekļa vietnēm/lietojumprogrammām

3.1.1. Žurnāla faili

Ik reizi, piekļūstot tīmekļa vietnēm/lietojumprogrammām, informācija tiek nosūtīta uz mūsu tīmekļa vietnes/lietojumprogrammas serveri, izmantojot jūsu atbilstošās ierīces interneta pārlūkprogrammu, un uz laiku tiek saglabāta žurnāla failos, tā sauktajos log failos. Šajā procesā saglabātie datu ieraksti satur šādus datus, kas tiek glabāti līdz automātiskai izdzēšanai: piekļuves datums un laiks, lapas, kurai piekļūts, nosaukums, pieprasītājas ierīces IP adrese, novirzītāja URL (avota URL (no kura jūs ieradāties mūsu vietnē)), pārsūtīto datu apjoms, ielādes laiks, kā arī informācija par produktu un attiecīgā izmantotā pārlūkprogrammas versija un piekļuves nodrošinātāja nosaukums.

IP adreses apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Mūsu likumīgās intereses rodas:

 • nodrošinot nepārtrauktu savienojumu;
 • nodrošinot ērtu mūsu tīmekļa vietnes/lietojumprogrammas izmantošanu;
 • novērtējot sistēmas drošību un stabilitāti.

Pamatojoties uz informāciju, nav iespējams izdarīt tiešu secinājumu par jūsu identitāti, un mēs to nedarīsim. Pēc iepriekšminēto mērķu sasniegšanas dati tiek saglabāti un automātiski dzēsti. Izdzēšanas standarta termiņi ir balstīti uz nepieciešamības kritēriju.

3.1.2. Sīkfaili, izsekošana, sociālo mediju spraudņi

Mūsu tīmekļa vietnei/lietojumprogrammai mēs izmantojam tā saucamos sīkfailus, izsekošanas rīkus, mērķauditorijas atlases procedūras un sociālo mediju funkcijas. Turpmāk detalizēti izskaidrots, kāda metode un, kā jūsu dati tiek izmantoti.

3.2. Līguma noslēgšana, izpilde un/vai izbeigšana

3.2.1. Datu apstrāde, noslēdzot līgumu

Ja reģistrējaties kādā no mūsu tīmekļa vietnēm/lietojumprogrammām un/vai slēdzat ar mums cita veida līgumu, mēs apstrādājam datus, kas nepieciešami līguma noslēgšanai, izpildei vai izbeigšanai. Tajos ir ietverts:

 • vārds, uzvārds;
 • norēķinu un piegādes adrese;
 • e-pasta adrese;
 • norēķinu un maksājumu dati;
 • dzimšanas datums;
 • tālruņa numurs.

Juridiskais pamats tam ir VDAR 6. panta 1. punkta a) un b) apakšpunkts, t.i., jūs datus mums sniedzat, pamatojoties uz attiecīgajām līgumattiecībām (piemēram, klienta/lietotāja konta pārvaldīšana, pirkuma līguma apstrāde) starp jums un mums. Mums ir arī pienākums apstrādāt jūsu e-pasta adresi, ja pirkums tiek veikts caur mūsu tīmekļa vietnēm/lietojumprogrammām, ņemot vērā likumīgās prasības, ka jānosūta elektronisks pasūtījuma apstiprinājums (VDAR 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts).

Ciktāl mēs jūsu datus neizmantojam reklāmas nolūkos (skatīt zemāk 3.3. punktu), datus, kas savākti līguma izpildei, mēs glabājam līguma darbības laikā un līdz likumīgās vai iespējamās līgumiskās garantijas un garantijas tiesību termiņa beigām. Pēc šī perioda beigām mēs saglabājam informāciju par līgumattiecībām, kuru komerctiesību un nodokļu likumi pieprasa likumu noteiktajiem periodiem. Par šo periodu dati tiks atkārtoti apstrādāti tikai tad, ja nodokļu iestādes tos pārskatīs.

Lai pirkuma līgumu apstrādātu caur mūsu tīmekļa vietnēm/lietojumprogrammām, nepieciešama arī šāda datu apstrāde.

Jūsu maksājuma informācija tiks nosūtīta mūsu pasūtītajiem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, kuri apstrādās maksājumu (-s). Mēs saviem pasūtītajiem loģistikas uzņēmumiem un piegādes partneriem nosūtam sīkāku informāciju par jūsu piegādes adresi. Lai nodrošinātu, ka preces tiktu piegādātas atbilstoši jūsu vēlmēm, mēs jūsu e-pasta adresi un, ja piemērojams, tālruņa numuru, varam nosūtīt mūsu pasūtītajam loģistikas uzņēmumam un/vai piegādes partnerim, kas pārņem piegādi. Ja nepieciešams, viņi ar jums sazināsies jau pirms piegādes, lai saskaņotu sīkāku informāciju par piegādi. Attiecīgie dati tiek pārsūtīti tikai attiecīgajiem mērķiem un pēc piegādes atkal izdzēsti.

3.2.2. Datu izmantošana krāpšanas novēršanas nolūkos

Datus, kurus sniedzat, veicot pasūtījumu, var izmantot, lai pārbaudītu, vai nepastāv netipisks pasūtīšanas process (piemēram, vienlaikus tiek pasūtīts liels skaits preču uz vienu un to pašu adresi, izmantojot dažādus klientu kontus). Mums ir likumīgas intereses veikt šādu pārbaudi. Apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

3.2.3. Datu pārsūtīšana transporta pakalpojumu sniedzējiem

Pasūtīto preču piegādes nolūkā mēs sadarbojamies ar loģistikas pakalpojumu sniedzējiem/transporta uzņēmumiem un/vai pārvadāšanas partneriem. Pasūtīto preču piegādes vai paziņošanas nolūkā viņiem var nosūtīt šādus datus: vārds, uzvārds, pasta adrese, kā arī, ja piemērojams, e-pasta adrese un, ja piemērojams, tālruņa numurs. Apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts.

3.3. Datu apstrāde reklāmas nolūkos

3.3.1. Pasta reklāma

Mums ir likumīgas intereses jūsu datus izmantot mārketinga nolūkos. Mūsu pašu un trešo personu mārketinga nolūkā mēs apstrādājam šādus datus: vārds, uzvārds, pasta adrese, dzimšanas gads.

Mums ir arī tiesības minētos personas datus saglabāt atbilstoši likumdošanas prasībām mūsu pašu, kā arī trešo personu mārketinga mērķiem. Mērķis ir nosūtīt jums reklāmas, kas balstītas tikai uz jūsu tiešajām vai iespējamajām interesēm, un tādējādi netraucēt jūs ar bezjēdzīgām reklāmām. Saglabātie dati netiek pārsūtīti trešajām personām. Turklāt pseidonimizēti/anonimizēti par jums personas dati, kas savākti, lai pseidonimizētus/anonimizētus datus izmantotu pašu mārketinga mērķiem, kā arī trešo personu (reklāmdevēju) mārketinga mērķiem. Pseidonimizētus/anonimizētus datus var izmantot arī individuālai piemērošanai tiešsaistē, tādējādi trešo personu pakalpojumu sniedzēji un/vai aģentūras var kontrolēt reklāmu. Personas datu izmantošanas mārketinga vajadzībām juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

Norāde uz tiesībām iebilst

Jūs jebkurā laikā varat bez maksas iebilst jūsu personas datu izmantošanai iepriekšminētajiem mārketinga mērķiem ar turpmāk izrietošu efektu, nosūtot e-pastu uz: [email protected].

Ja iesniedzat iebildumu, jūsu dati tiks bloķēti turpmākai reklāmas datu apstrādei. Mēs vēlamies norādīt, ka izņēmuma gadījumos, pat pēc jūsu iebilduma saņemšanas, reklāmas materiālus var īslaicīgi nosūtīt. Tehniski tas ir saistīts ar nepieciešamo piegādes laiku atlases ietvaros un nenozīmē, ka mēs jūsu iebildumu neesam īstenojuši.

3.3.2. Jaunumi

Savās tīmekļa vietnēs/lietojumprogrammās mēs piedāvājam iespēju reģistrēties mūsu jaunumu lapai. Lai pārliecinātos, vai, ievadot e-pasta adresi, nav pieļautas kļūdas, mēs izmantojam tā saucamo Double-Opt-In (dubultās ievades) procedūru (DOI procedūra) Kad savu e-pasta adresi esat ievadījis reģistrācijas laukā un devis piekrišanu saņemt mūsu jaunumu lapu, mēs jums uz norādīto adresi nosūtīsim apstiprināšanas saiti. Tikai tad, ja noklikšķināsiet uz šo apstiprināšanas saiti, jūsu e-pasta adrese tiks pievienota mūsu adresātu sarakstam, lai nosūtītu mūsu jaunumu lapu. Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts.

Norāde par atteikuma tiesībām

Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu ar turpmāku spēkā esamību, nosūtot ziņojumu uz e-pastu: [email protected] vai arī izmantot atrakstīšanās iespēju katras jaunumu lapas beigās.

3.3.3. Produktu ieteikumi pa e-pastu

Jau kā pastāvīgs mūsu tiešsaistes veikala klients, jūs pa e-pastu saņemsiet regulārus produktu ieteikumus. Jūs no mums saņemsiet šos produktu ieteikumus neatkarīgi no tā, vai esat vai neesat abonējis jaunumu lapu. Mēs izmantojam e-pasta adresi, kuru norādījāt pirkuma laikā, lai reklamētu savas preces un/vai pakalpojumus, kas līdzīgi tiem, kurus esat iegādājies pie mums, saistībā ar pasūtījumu, kas jau tika veikts. Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

Norāde par tiesībām iebilst

Jūs jebkurā laikā varat iebilst pret mūsu produktu ieteikumiem, kas stājas spēkā nākotnē, nosūtot ziņojumu uz katra produkta ieteikuma e-pastu [email protected] vai tā beigās, nerodoties nevienai citai izmaksai, kā tikai samaksai par pārsūtīšanu, saskaņā ar pamata tarifiem.

3.3.4. Konkursi

Ja reģistrējaties konkursiem, kurus organizē ABOUT YOU, dalības līguma izpildei mēs izmantojam datus, kurus jūs sniedzāt reģistrācijas laikā, jo īpaši, lai paziņotu jums par balvu un, ja nepieciešams, reklamētu mūsu piedāvājumus un/vai mūsu konkurences partneru piedāvājumus. Detalizētu informāciju varat atrast attiecīgajos dalības nosacījumos par attiecīgo konkursu. Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts, VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts un VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

3.4. Tiešsaistes klātbūtne un vietņu optimizēšana

3.4.1 Sīkfaili - vispārīga informācija

Mēs dažādās lapās izmantojam sīkfailus, lai mūsu vietnes apmeklēšana būtu pievilcīga un ļautu izmantot noteiktas funkcijas, kā arī statistiski reģistrētu mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu. Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kurus automātiski izveido jūsu pārlūkprogramma un kas tiek saglabāti gala ierīcē (klēpjdatorā, planšetdatorā, viedtālrunī, utt.), kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Sīkfaili nebojā jūsu gala ierīci, nesatur vīrusus, Trojas zirgus vai citu negodprātīgu programmatūru. Informācija tiek saglabāta sīkfailā, kā rezultātā tiek izveidota saite ar konkrēto izmantoto ierīci. Tomēr tas nenozīmē, ka mēs uzreiz atpazīsim jūsu identitāti.

Lielākā daļa mūsu izmantoto sīkfailu pārlūkprogrammas sesijas beigās (tā saucamie sesijas sīkfaili) tiek izdzēsti. Caur to mēs, piemēram, varam piedāvāt vairāku lapu iepirkumu groza displeju, kurā redzams, cik preču šobrīd ir jūsu iepirkumu grozā un kāda ir jūsu pašreizējā pirkuma vērtība. Citi sīkfaili paliek datorā un ļauj mums atpazīt jūsu datoru nākamreiz, kad mūs apmeklēsiet (tā saucamie pastāvīgie vai vairāku sesiju sīkfaili). Šie sīkfaili jo īpaši kalpo tam, lai mūsu piedāvājums būtu lietotājam draudzīgs, efektīvāks un drošāks. Pateicoties šiem failiem, iespējams, ka, piemēram, lapā saņemat informāciju, kas jūs interesē.

Protams, jūs savu pārlūkprogrammu varat iestatīt tā, lai jūsu ierīcē neuzglabātos sīkfaili. Palīdzības funkcija vairuma tīmekļa pārlūkprogrammu izvēļņu joslā informē, kā jūs varat neļaut pārlūkprogrammai pieņemt jaunus sīkfailus, kā varat likt pārlūkprogrammai brīdināt jūs, kad saņemat jaunu sīkfailu, vai, kā varat izdzēst sīkfailus, kas jau saņemti, un bloķēt visus pārējos.

Lūdzu, rīkojieties šādi.

Pārlūkprogrammā Internet Explorer.

 1. Izvēlnē „Rīki” atlasiet „Interneta opcijas”..
 2. Noklikšķiniet uz cilnes „Personas datu aizsardzība”.
 3. Tagad jūs varat veikt interneta zonas drošības iestatījumus. Šeit jūs iestatāt, vai un kādus sīkfailus pieņemt vai noraidīt.
 4. Ar „OK” (labi) apstiprināt savu iestatījumu.

Pārlūkprogrammā Firefox.

 1. Izvēlnē „Rīki” atlasiet Iestatījumi.
 2. Noklikšķiniet uz „Personas datu aizsardzība”.
 3. Nolaižamajā izvēlnē atlasiet ierakstu „izveidot atbilstoši lietotāja definētiem iestatījumiem".
 4. Tagad jūs varat iestatīt, vai sīkfaili ir jāpieņem, cik ilgi vēlaties saglabāt šos sīkfailus, un pievienot izņēmumus, kurām tīmekļa vietnēm jūs vienmēr vai nekad nevēlaties atļaut izmantot sīkfailus.
 5. Ar „OK” (labi) apstiprināt savu iestatījumu.

Pārlūkprogrammā Google Chrome:

 1. Pārlūkprogrammas rīkjoslā noklikšķiniet uz Chrome izvēlnes.
 2. Tagad atlasiet „Iestatījumi”.
 3. Noklikšķiniet uz „Rādīt papildu iestatījumus”.
 4. Sadaļā „Personas datu aizsardzība” noklikšķiniet uz „Satura iestatījumi”.
 5. Sadaļā „Sīkfaili” var iestatīt šādus sīkfailu iestatījumus.
  • Dzēst sīkfailus
  • Bloķēt sīkfailus pēc noklusējuma
  • Pēc izejas no pārlūkprogrammas izdzēsiet sīkfailus un vietnes datus pēc noklusējuma/li>
  • Atļaut izņēmumus sīkfailiem no noteiktām tīmekļa vietnēm vai domēniem

Tomēr mēs vēlamies norādīt, ka šajā gadījumā ne visas šīs tīmekļa vietnes funkcijas var pilnībā izmantot. Ja šie sīkfaili un/vai tajos esošā informācija ir personas dati, datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Mūsu interese optimizēt savu vietni ir jāuzskata par pamatotu, saskaņā ar iepriekšminēto regulu.

3.4.2. Google Analytics

Uz vajadzībām balstīta dizaina un mūsu lapu nepārtrauktas optimizācijas nolūkos mēs izmantojam Google Analytics - tīmekļa analīzes pakalpojumu, kurus nodrošina uzņēmums Google Inc. („Google“), pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu. Google Analytics izmanto tā sauktos sīkfailus - teksta failus, kas tiek glabāti jūsu datorā un ļauj analizēt tīmekļa vietnes izmantošanu. Šajā kontekstā tiek izveidoti pseidonimizēti lietojuma profili un tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaila dotā informācija par to, kā jūs izmantojat šo vietni, piemēram:

 • pārlūkprogrammas tips/variants;
 • izmantotā operētājsistēma;
 • novirzītāja URL (iepriekš apmeklētā lapa);
 • piekļuves datora resursdatora nosaukums (IP adrese);
 • servera pieprasījuma laiks
 • Šīs tīmekļa vietnes operatora vārdā Google šo informāciju izmantos, lai novērtētu jūsu tīmekļa vietnes izmantošanu, apkopotu pārskatus par tīmekļa vietnes darbību un sniegtu tīmekļa vietnes operatoram citus pakalpojumus, kas saistīti ar tīmekļa vietnes un interneta izmantošanu. IP adrese, kuru jūsu pārlūkprogramma pārsūtīja kā Google Analytics daļu, netiks apvienota ar citiem Google datiem. Jūs sīkfailu glabāšanu varat novērst, attiecīgi iestatot savu pārlūkprogrammas programmatūru; tomēr mēs vēlamies norādīt, ka šajā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet pilnībā izmantot visas šīs tīmekļa vietnes funkcijas. Jūs varat arī neļaut uzņēmumam Google vākt sīkfaila ģenerētus datus, kas saistīti ar vietnes izmantošanu (ieskaitot jūsu IP adresi), un Google tos apstrādāt, lejupielādējot pārlūkprogrammas spraudni, kas pieejams zem šīs saites, un instalējot:tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=lv.

  Kā alternatīvu pārlūkprogrammas papildinājumam, īpaši pārlūkprogrammām mobilajās ierīcēs, varat arī neļaut Google Analytics vākt datus, noklikšķinot uz šīs saites. Tiek iestatīts atteikšanās sīkfails, kas neļauj turpmāk apkopot jūsu datus, kad apmeklējat šo tīmekļa vietni. Atteikšanās sīkfails ir derīgs tikai šajā pārlūkprogrammā un tikai mūsu tīmekļa vietnē un tiek glabāts jūsu ierīcē. Ja šajā pārlūkprogrammā izdzēsīsiet sīkfailus, jums būs no jauna jāiestata atteikšanās sīkfails. Papildinformāciju par datu aizsardzību saistībā ar Google Analytics varat atrast Google Analytics tīmekļa vietnē.

  3.4.3. Google Adwords

  Mūsu tīmekļa vietne izmanto Google Adwords pakalpojumu. Google Ads ir Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV („Google”) tiešsaistes reklāmas programma.

  No vienas puses, mēs izmantojam atkārtota mārketinga funkciju pakalpojumā Google Ads. Izmantojot atkārtotā mārketinga funkciju, mēs savas vietnes lietotājus varam iepazīstināt ar citām vietnēm Google reklāmas tīklā (pašā Google, tā sauktajās „Google Ads” vai citās vietnēs), pamatojoties uz viņu interesēm. Šajā nolūkā tiek analizēta mūsu tīmekļa vietnes lietotāju mijiedarbība, piem., kurš no piedāvājumiem lietotāju interesēja, lai lietotājam parādītu mērķtiecīgu reklāmu pat pēc mūsu tīmekļa vietnes apmeklēšanas. Šim nolūkam Google saglabā numuru lietotāju, kuri apmeklē konkrētus Google pakalpojumus vai tīmekļa vietnes Google reklāmas tīklā, pārlūkprogrammās. Šis numurs, ko dēvē par sīkfailu, tiek izmantots, lai reģistrētu šo lietotāju apmeklējumus. Šis numurs tiek izmantots, lai skaidri identificētu tīmekļa pārlūkprogrammas noteiktā datorā un nevis personas identificēšanai, personas dati netiek saglabāti. Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

  Google sīkfailu izmantošanu var deaktivizēt, izmantojot zemāk esošo saiti un lejupielādējot un instalējot tur sniegto spraudni: www.google.com/settings/ads/plugin.

  Papildinformāciju par Google atkārtoto mārketingu un Google Privātuma politiku varat atrast vietnē: www.google.com/privacy/ads/.

  3.4.4. Google reklāmguvumu uzskaite

  Izmantojot Google Ads pakalpojumu, mēs izmantojam arī tā saucamo reklāmguvumu uzskaiti. Ja noklikšķināt uz Google ievietotās reklāmas, jūsu datorā/ierīcē tiek ievietots reklāmguvumu uzskaites sīkfails. Šie sīkfaili zaudē derīgumu pēc 30 dienām, tajos nav personas datu un tāpēc tie netiek izmantoti personas identifikācijai. Informācija, kas iegūta, izmantojot reklāmguvumu sīkfailu, tiek izmantota, lai veidotu reklāmguvumu statistiku par AdWords klientiem, kuri ir izvēlējušies reklāmguvumu uzskaiti.

  Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

  Jūs sīkfailu glabāšanu varat novērst, attiecīgi iestatot savu pārlūkprogrammas programmatūru; tomēr mēs vēlamies norādīt, ka šajā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet pilnībā izmantot visas šīs tīmekļa vietnes funkcijas. Turklāt pārlūkprogrammā varat deaktivizēt ar interesēm saistītas Google reklāmas tīmeklī (Google reklāmas tīklā), vietnē: www.google.de/settings/ads, aktivizējot pogu „Izslēgt” vai deaktivizējot vietnē: https://optout.aboutads.info/?c=2&lang=EN. Papildinformāciju par iestatījumu opcijām un Google personas datu aizsardzību varat atrast vietnē: www.google.de/intl/de/policies/privacy/?fg=1.

  3.4.5. Mērķauditorija

  Tālāk uzskaitītie un mūsu izmantotie mērķauditorijas atlases pasākumi tiek veikti, pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu. Mēs izmantojam mērķauditorijas atlases pasākumus, kas tiek lietoti, lai nodrošinātu, ka reklāmas tiktu rādītas tikai jūsu tiešajās vai iespējamajās interesēs jūsu gala ierīcēs un lai jūs netraucētu ar reklāmām, kas jūs neinteresē.

  3.4.5.1. Mērķauditorijas atlase uz vietas

  Mūsu vietne izmanto sīkfailus, lai apkopotu un novērtētu informāciju, lai optimizētu reklāmas. Šajā informācijā ir, piem., norādes par to, kādus produktus jūs apskatījāt mūsu tīmekļa vietnēs/lietojumprogrammās. Ieraksts un novērtēšana ir tikai pseidonīmi un neļauj mums jūs identificēt. Proti, šī informācija netiks pievienota jūsu personas datiem. Balstoties uz informāciju, mūsu tīmekļa vietnē varam parādīt piedāvājumus, kas īpaši vērsti uz jūsu interesēm, jo tie izriet no jūsu iepriekšējās lietotāja rīcības.

  3.4.5.2. Atkārtota mērķauditorijas atlase

  Mēs izmantojam arī atkārtotas mērķauditorijas atlases tehnoloģijas no ārējiem pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Facebook Ireland Limited pikselis. Atkārtota mērķauditorijas atlase ļauj mums tiešsaistes piedāvājumu padarīt jums interesantāku. Tādā veidā mēs varam mērķēt uz lietotājiem, kuri reklamējas tiešsaistē, kas jau interesējas par mūsu veikalu un produktiem mūsu partneru tīmekļa vietnēs. No pētījumiem mēs izsecinām, ka personalizētas, uz interesēm balstītas reklāmas rādīšana interneta lietotāju interesē vairāk nekā reklāma, kurai nav šādas personīgas atsauces.

  Šim nolūkam tiek iestatīts sīkfails, ar kura palīdzību, izmantojot pseidonīmus, tiek vākti dati par interesēm. Pamatojoties uz šo informāciju, jums tiks rādīti ar interesēm saistīti sludinājumi par piedāvājumiem mūsu partneru tīmekļa vietnēs. Tieši ar jūsu personu saistītie dati netiek glabāti, un tie netiek apvienoti ar nevienu lietošanas profilu, kas saistīts ar jūsu personas datiem.

  Jums personalizētas reklāmas nolūkā ir iespēja deaktivizēt datu vākšanu. Pēc tam tiek iestatīts sīkfails, kas neatgriezeniski novērš datu vākšanu, ja vien jūs šo sīkfailu neizdzēšat savā pārlūkprogrammā vai neizmantojat funkciju „Dzēst visus sīkfailus”. Jūs jebkurā laikā varat atkārtot iebildumu.

  3.4.6. Reklāmas partnera/trešās puses sīkfaili

  Mēs sadarbojamies ar reklāmas partneriem, lai tiešsaistes piedāvājums mūsu vietnē jūs vēl vairāk ieinteresētu. Šim nolūkam, kad apmeklējat mūsu vietni, tiek iestatīti mūsu reklāmas partneru sīkfaili (tā sauktie trešo pušu sīkfaili). Mūsu reklāmas partneru sīkfaili informāciju arī glabā, izmantojot pseidonīmus par jūsu lietotāja rīcību un interesēm, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Dažos gadījumos tiek apkopota arī informācija, kas pirms mūsu tīmekļa vietnes apmeklēšanas radusies citās lapās. Balstoties uz šo informāciju, no mūsu reklāmas partneriem tiks rādītas jūsu interešu reklāmas. Netiek glabāti ar jūsu personu saistīti dati, un tie netiek apvienoti ar nevienu lietošanas profilu, kas saistīts ar jūsu personas datiem.

  Google Firebase

  Mēs savās lietotnēs izmantojam Firebase tehnoloģiju. Firebase ir uzņēmuma Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Īrija (Google) produkts. Firebase ir mobilo un tīmekļa lietojumprogrammu izstrādes platforma. Firebase satur funkcijas, lai ar to palīdzību labāk izprastu un optimizētu lietotāju rīcību lietotnēs. Turklāt mēs izmantojam Firebase funkcijas, kas ļauj labāk vadīt lietotājus, sazināties ar tiem, optimizēt veiktspēju vai novērtēt lietotņu avāriju cēloņus.

  IOS operētājsistēmā tiek ierakstīts arī iOS reklāmas ID, lai identificētu gala ierīci. Ja iOS reklamēšanas ID nav pieejams, tiek reģistrēts ražotāja ID. Ja iOS reklāmas ID kļūst pieejams pēc ražotāja ID reģistrēšanas, ražotāja ID ierakstīšana tiek apturēta un tā vietā tiek savākts iOS reklāmas ID. Android reklāmas ID tiek ierakstīts operētājsistēmā Android. Ja tas nav iespējams, ierīces aparatūras identifikācija ir ierakstīta, piem., Android ID (SSAID).

  IOS operētājsistēmā tiek ierakstīts arī iOS reklāmas ID, lai identificētu gala ierīci. Ja iOS reklamēšanas ID nav pieejams, tiek reģistrēts ražotāja ID. Ja iOS reklāmas ID kļūst pieejams pēc ražotāja ID reģistrēšanas, ražotāja ID ierakstīšana tiek apturēta un tā vietā tiek savākts iOS reklāmas ID. Android reklāmas ID tiek ierakstīts operētājsistēmā Android. Ja tas nav iespējams, ierīces aparatūras identifikācija ir ierakstīta, piem., Android ID (SSAID).

  Pēc noklusējuma mobilo ierīču ID (piemēram, Android vai iOS reklāmas ID) tiek apkopoti caur Firebase, izmantojot tehnoloģijas, kas darbojas līdzīgi sīkfailiem. Ierīces iestatījumos varat ierobežot reklāmas ID izmantošanu (iOS: Personas datu aizsardzība/Reklāma/Bez reklāmas izsekošanas; Android: konts/Google/reklāmas).

  Mēs savās lietotnēs izmantojam šādas Firebase funkcijas:

  Google Analytics Firebase: šī funkcija ļauj analizēt mūsu lietotņu piedāvājuma izmantošanu. Funkcija apkopo informāciju par mūsu lietotnes izmantošanu, pārsūta to Google un glabā tur. Lai identificētu galīgo ierīci, Google izmanto reklāmas ID, lietotnes instances ID un īpašos analīzes lietotnes instances ID. Šim nolūkam lietotnē tiek ierakstīti turpmākie lietošanas dati, piemēram, lietotāju un sesiju skaits, sesijas ilgums un dati par veiktajām darbībām. Pārskats par datu apkopošanu, kuru Google Analytics nodrošina Firebase, ir atrodams vietnē: https://support.google.com/firebase/answer/6318039#perfmon. Dati, kas saistīti ar reklāmas ID, tiek glabāti 60 dienas. Google šo informāciju izmantos mūsu vārdā, lai novērtētu, kā lietotāji izmanto mūsu lietojumprogrammu piedāvājumu, apkopotu pārskatus par darbībām mūsu lietojumprogrammās un sniegtu mums citus pakalpojumus, kas saistīti ar mūsu lietojumprogrammu un interneta izmantošanu. Apstrāde kalpo mūsu likumīgajām interesēm par lietotāju rīcības analīzi un mūsu lietojumprogrammu iespējamo dizainu, pamatojoties uz vajadzībām. Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

  Papildinformāciju par to, kā Google Analytics darbojas Firebase vajadzībām, varat atrast šeit: https://firebase.google.com/products/analytics/

  Ziņojumi par Firebase bloķēšanos. Šī funkcija kalpo lietotnes stabilitātei un uzlabošanai. Ja lietotne bloķējas, tiek apkopota informācija par izmantotajām ierīcēm un mūsu lietotnes izmantošanu (piemēram, laika zīmogs, kad lietotne tika palaista un, kad notika avārija), kas mums ļauj diagnosticēt un risināt problēmas. Lietotnes instances ID tiek izmantoti, lai noteiktu lietotāju, kurus skar avārija, skaitu. Dati par avārijām tiek saglabāti 180 dienas. Apstrāde kalpo mūsu likumīgajām interesēm, lai nodrošinātu stabilu lietotnes darbību un novērstu avārijas. Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

  Plašāku informāciju par Crashlytics darbību varat atrast šeit: https://firebase.google.com/products/crashlytics/

  Firebase Remote Config: šī funkcija ļauj konfigurēt lietotnes iestatījumus, lai mēs varētu mainīt lietotni gala ierīcēs, kurās tā ir instalēta, un tā pie katras izmaiņas nebūtu jāpārinstalē no attiecīgā lietotņu veikala. Šim nolūkam informācija par ierīci, valodas iestatījumi un valsts iestatījumi tiek pārsūtīti uzņēmumam Google ASV un tur apstrādāti. Lietotnes instances ID tiek izmantots, lai atlasītu konfigurācijas vērtības un atgrieztos gala ierīcēs. Apstrāde kalpo mūsu likumīgajām interesēm, lai mēs varētu praktiski veikt lietotnes konfigurēšanu. Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

  Plašāku informāciju par Remote Config darbību varat atrast šeit: https: https://firebase.google.com/products/remote-config/

  Firebase Cloud Messaging (mākoņa ziņojumapmaiņa): šī funkcija tiek izmantota, lai pārsūtītu push ziņojumus vai tā saucamos lietotnes ziņojumus (ziņojumi, kas tiek rādīti tikai lietotnē). Pseidonimizēta push atsauce mobilajai ierīcei tiek piešķirta, izmantojot lietotnes instances ID, kas kalpo kā push ziņojumu vai lietotnē ievietotu ziņojumu galamērķis. Push ziņojumus jebkurā laikā var deaktivizēt un atkārtoti aktivizēt mobilās ierīces iestatījumos. Apstrāde kalpo mūsu likumīgajām interesēm, lai mēs ērti varētu sazināties ar klientiem. Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

  Plašāku informāciju par Cloud Messaging darbību varat atrast šeit: https://firebase.google.com/products/cloud-messaging/

  Firebase Performing Monitoring: šī funkcija ļauj analizēt mūsu lietotņu darbības un veiktspējas raksturlielumus. Funkcija apkopo informāciju par mūsu lietotņu darbību un veiktspēju, pārsūta to Google un noglabā. Gala ierīces identificēšanai tiek izmantots pseidonīms lietotnes instances ID. Šim nolūkam tiek ierakstīta vispārīga informācija par ierīci, piemēram, modelis, operētājsistēma un orientācija, kā arī dati par tā sauktajiem veiktspējas notikumiem. Turklāt IP adreses tiek izmantotas, lai veiktspējas notikumus attiecinātu uz konkrētām valstīm, kurās tie rodas. Pārskatu par datu apkopošanu, izmantojot Firebase Performing Monitoring funkciju, varat atrast vietnē: https://support.google.com/firebase/answer/6318039#perfmon. Notikumi, kas saistīti ar lietotnes instances ID un IP adresi, tiek glabāti 30 dienas, bet pārējie veiktspējas dati - 90 dienas. Google šos datus izmantos mūsu vārdā, lai novērtētu mūsu lietotņu piedāvājuma veiktspēju un sniegtu mums pārskatus un informāciju par mūsu lietotnes darbību un veiktspēju. Apstrāde kalpo mūsu likumīgajām interesēm, lai analizētu mūsu lietotnes veiktspēju un līdz ar to mūsu piedāvāto tehnisko optimizāciju. Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

  Papildinformāciju par to, kā darbojas Firebase Performing Monitoring, varat atrast šeit: https://firebase.google.com/products/performance/

  Papildinformāciju skatiet Firebase Privātuma politikā, vietnē: https://www.firebase.com/terms/privacy-policy.html. Lietotnē visu Firebase pakalpojumu izsekošanu nākotnē var novērst, attiecīgi iestatot slīdņa slēdzi.

  Google Adsense

  Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantots Google AdSense. Šis ir Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV, pakalpojums, kas paredzēts reklāmu integrēšanai. Google AdSense izmanto sīkfailus. Tie ir faili, kurus Google PC var izmantot, lai saglabātu datus par to, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni. Turklāt Google AdSense izmanto arī tīmekļa bākas, neredzamu grafiku, kas ļauj Google analizēt klikšķus uz šīs tīmekļa vietnes, trafiku uz to un līdzīgu informāciju.

  Informācija, kas saņemta, izmantojot sīkfailus un tīmekļa bākas, jūsu IP adrese un reklāmas formātu piegāde tiek pārsūtīta uz Google serveri, kas atrodas ASV un tiek glabāta tur. Google šo savākto informāciju var nodot trešajām personām, ja to prasa likums vai arī Google uzdod trešajām personām apstrādāt datus. Tomēr Google jūsu IP adresi apvienos ar citiem saglabātajiem datiem. Veicot atbilstošus iestatījumus savā interneta pārlūkprogrammā, jūs varat novērst iepriekš minēto sīkfailu saglabāšanu jūsu datorā. Tomēr tas nozīmē, ka šīs tīmekļa vietnes saturu vairs nevar izmantot tādā pašā mērā. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat, ka Google apstrādā datus par jums iepriekš norādītajā veidā un mērķiem.

  Criteo

  Mūsu tīmekļa vietnē Criteo GmbH tehnoloģija tiek izmantota, lai savāktu un saglabātu pseidonimizētu informāciju par vietņu apmeklētāju sērfošanas rīcību mārketinga nolūkos. Šie dati tiek glabāti sīkfailos apmeklētāja datorā. Criteo GmbH izmanto algoritmu, lai šādā veidā analizētu reģistrēto sērfošanas rīcību, un pēc tam kā personalizētus reklāmas banerus mēķtiecīgus produktu ieteikumus var parādīt citās tīmekļa vietnēs (tā saucamajos izdevējos). Dati mums ir pseidonimizēti, un mēs tos neizmantojam, lai jūs kā mūsu vietnes apmeklētāju personīgi identificētu. Apkopotie dati tiks pārsūtīti Criteo GmbH tikai atkārtotas mērķauditorijas atlases nolūkā. Dati Criteo tiek glabāti 13 mēnešus. Par šo apstrādi mēs esam atbildīgi kopā ar Criteo.

  Jūs pret šo apstrādi varat iebilst, noklikšķinot uz šīs saites. Jūsu ierīcē tiek ievietots atteikšanās sīkfails, kas neļauj turpmāk apkopot jūsu datus, kad apmeklējat šo vietni. Ja sīkfailus izdzēšat, uz šīs saites jāklikšķina vēlreiz. Sīkāku informāciju par izmantoto tehnoloģiju Criteo GmbH jūs varat atrast Privātuma politikas noteikumos.

  RTB House

  Informācija par lietotāja sērfošanas rīcību tiek apkopota mūsu vietnēs un caur mūsu tiešsaistes saturu mārketinga nolūkos. Sīkfaili tiek iestatīti, izmantojot RTB House tehnoloģiju (RTB House SA, 61/101 Złota Street, 00-819 Warschau, Polija), un tikai anonīmā formā. Šādā veidā RTB House var analizēt sērfošanas rīcību un pēc tam kā reklāmkarogu reklamēšanu mērķtiecīgus produktu ieteikumus parādīt citās apmeklētajās tīmekļa vietnēs. Noklikšķinot uz „atteikties”, tiek iestatīts atteikšanās sīkfails, kas šo reklāmkarogu turpmāk neļauj rādīt jūsu pārlūkprogrammā. Tas netiek izmantots citiem mērķiem un netiek nodots trešajām personām. Ja vēlaties uzzināt vairāk par RTB House vai iebilst pret jūsu sērfošanas rīcības anonīmo analīzi, noklikšķiniet uz zemāk esošās saites: https://www.rtbhouse.com/de/privacy/.

  Doubleclick by Google ir pakalpojums, kuru nodrošina uzņēmums Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV ("Google"). Doubleclick by Google izmanto sīkfailus, lai rādītu atbilstošas reklāmas. Pārlūkprogrammai tiek piešķirts pseidonīms identifikācijas numurs (ID), lai pārbaudītu, kuras no reklāmām tiek rādītas jūsu pārlūkprogrammā un, kuras reklāmas ir izsauktas. Sīkfailos nav personiskas informācijas. DoubleClick sīkfailu izmantošana ļauj Google un tā partneru tīmekļa vietnēm izvietot reklāmas, pamatojoties uz iepriekšējiem mūsu vai citu tīmekļa vietņu apmeklējumiem internetā. Sīkfailu radīto informāciju Google pārsūta serverim ASV novērtēšanai un glabā tur. Google datus trešajām personām pārsūta tikai, pamatojoties uz normatīvajiem aktiem vai pasūtījumu datu apstrādes ietvaros. Google nekādā gadījumā jūsu datus neapvieno ar citiem Google apkopotajiem datiem.

  Jūs varat neļaut Google apkopot sīkfailu ģenerētus datus saistībā ar tīmekļa vietnes izmantošanu un to, ka šos datus apstrādā Google, lejupielādējot un instalējot pārlūkprogrammas spraudni, kas pieejams šajā saitē zem DoubleClick deaktivizācijas paplašinājuma.

  Datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts un VDAR f) apakšpunkts.

  3.5. Sociālo mediju funkcijas

  Mēs sociālos spraudņus no sociālajiem tīkliem Facebook un Twitter mūsu tīmekļa vietnē izmantojam, pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, lai mūsu uzņēmums būtu vairāk pazīstams. Pamatā esošais reklāmas mērķis ir uzskatāms par likumīgām interesēm, saskaņā ar VDAR. Attiecīgajiem pakalpojumu sniedzējiem ir jāgarantē atbildība par personas datu aizsardzībai atbilstošu darbību.

  Datu vākšanas mērķis un darbības joma, kā arī turpmāka datu apstrāde un izmantošana no attiecīgā pakalpojumu sniedzēja, kā arī jūsu tiesības un iestatīšanas iespējas jūsu privātuma aizsardzībai ir atrodamas attiecīgā pakalpojuma sniedzēja Privātuma politikā, kuras saiti mēs norādām zemāk.

  Iepriekš izrakstoties no sociālo tīklu lapām un izdzēšot sīkfailus, jūs varat neļaut sociālajiem tīkliem piešķirt jums apkopoto informāciju sava lietotāja kontam attiecīgajā sociālajā tīklā, ja apmeklējat tīmekļa vietni: www.aboutyou.lv. Ja nevēlaties, lai sociālie tīkli tieši caur jūsu tīmekļa vietni savāktos datus saistītu ar jūsu profilu, pirms mūsu tīmekļa vietnes apmeklēšanas jums jāatsakās no attiecīgajiem sociālajiem tīkliem. Spraudņu ielādi varat arī pilnībā novērst ar pārlūkprogrammas papildinājumiem, piemēram, ar skripta bloķētāju "NoScript", kas atrodams zem: noscript.net.

  3.5.1. Facebook savienojums/pieteikšanās

  ABOUT YOU lietotājam piedāvā iespēju reģistrēties pakalpojumam, izmantojot savu Facebook piekļuvi (tā sauktā Facebook Connect funkcija). Facebook-Connect ir sociālā tīkla Facebook pakalpojums, kuru pārvalda Facebook Inc. (1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, ASV („Facebook“). Tad nav nepieciešama papildu reģistrācija pakalpojumā ABOUT YOU. Lai reģistrētos, lietotājs tiek novirzīts uz Facebook tīmekļa vietni, kur viņš var pieteikties, izmantojot savus lietošanas datus. Tas Facebook profilu savieno ar pakalpojumu ABOUT YOU. Izmantojot saiti, ABOUT YOU no Facebook saņem informāciju, kurai lietotājs ir piekritis (piemēram, vārds, uzvārds, pēcapmaksa, e-pasta adrese, profila attēls, dzimums, draugu saraksts). Mēs šo informāciju izmantojam, lai, kad izmantojat ABOUT YOU, jūs identificētu

  Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts.

  Papildinformāciju par Facebook Connect un privātuma iestatījumiem varat atrast Privātuma politikā, vietnē: www.facebook.com/about/privacy.

  3.5.2. Pinterest, Twitter, WhatsApp, Xing, LinkedIn, Snapchat, Facebook Messenger

  Dažās lapās mēs izmantojam sociālos spraudņus no sociālajiem tīkliem, pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, lai mūsu uzņēmums būtu vairāk pazīstams. Pamatā esošais reklāmas mērķis ir atzīts par likumīgām interesēm, saskaņā ar VDAR. Attiecīgajiem pakalpojumu sniedzējiem ir jāgarantē atbildība par personas datu aizsardzībai atbilstošu darbību. Datu vākšanas mērķis un darbības joma, kā arī attiecīgā datu sniedzēja turpmāka datu apstrāde un izmantošana, kā arī jūsu tiesības šajā sakarā un iestatīšanas iespējas jūsu privātuma aizsardzībai ir atrodamas pakalpojumu sniedzēja attiecīgajās Privātuma politikās, saiti uz kurām mēs norādām zemāk.

  Iepriekš izrakstoties no sociālo tīklu lapām un izdzēšot iestatītos sīkfailus, jūs varat izvairīties no tā, ka sociālie tīkli jūsu apmeklējuma laikā piešķir jūsu lietotāja kontam par jums savākto informāciju attiecīgajā sociālajā tīklā. Ja nevēlaties, lai sociālie tīkli tieši mūsu profilam piešķirtu mūsu tīmekļa vietnes ietvaros apkopotos datus, pirms apmeklējuma jums ir jāatsakās no attiecīgajiem sociālajiem tīkliem.

  Pinterest

  Šajā tīmekļa vietnē ir integrēti Pinterest Inc., 635 High Street, Palo Alto, CA, 94301, ASV („Pinterest“) sociālā tīkla spraudņi. Jūs Pinterest spraudni varat atpazīt, izmantojot mūsu vietnes pogu „Pin it-Button” (Piespraust to).

  Ja uz Pinterest pogas esat noklikšķinājis "Pin it-Button" (Piespraust to), kamēr esat pieteicies savā Pinterest kontā, mūsu lapu saturu varat saistīt ar savu Pinterest profilu. Tas ļauj Pinterest jūsu apmeklējumu mūsu vietnē saistīt ar jūsu lietotāja kontu. Mēs vēlamies norādīt, ka nepazīstam pārsūtīto datu saturu vai to izmantošanu Pinterest. Papildinformāciju skatiet Pinterest Privātuma politikā, vietnē: https://about.pinterest.com/de/privacy

  Twitter

  Šajā tīmekļa vietnē ir integrētas arī pakalpojuma Twitter funkcijas. Šīs funkcijas piedāvā Twitter Inc., 795 Folsom St., Suite 600, San Francisco, CA 94107, ASV („Twitter“). Izmantojot Twitter un funkciju „Re-Tweet”, jūsu apmeklētās tīmekļa vietnes tiek piesaistītas jūsu Twitter kontam un tiek darītas zināmas citiem lietotājiem. Turklāt dati tiek pārsūtīti arī uz Twitter. Jūsu interneta pārlūkprogramma izveido tiešu savienojumu ar Twitter serveriem un pārsūta datus uz Twitter. Opt-Out-Funktion von Taboola nutzen.

  Mēs vēlamies norādīt, ka nepazīstam pārsūtīto datu saturu vai to izmantošanu Twitter. Papildu informāciju varat atrast Twitter Privātuma politikā, vietnē: https://twitter.com/privacy

  Konta iestatījumos varat mainīt savus personas datu aizsardzības iestatījumus vietnē Twitter: https://twitter.com/account/settings.

  WhatsApp

  Šajā vietnē tiek izmantota arī poga WhatsApp (WhatsApp kopīgošanas poga). Ar šo pogu jūs varat koplietot saturu no otto.de, izmantojot sava mobilā tālruņa programmu WhatsApp. Šī poga ir hipersaite. Kad poga parādās šajā vietnē, WhatsApp operatoram vai citām trešajām personām vēl netiek pārsūtīti personas dati. Tiklīdz jūs izmantojat pogu WhatsApp, WhatsApp operators uzzina, kāds saturs tiek koplietots un, vai šī poga tiek izmantota šajā vietnē. Plašāku informāciju par to, kā WhatsApp operators apstrādā personas datus, varat atrast operatora Privātuma politikā, vietnē: https://www.whatsapp.com/legal/#Privacy

  Xing un LinkedIn

  Šajā vietnē ir arī uzņēmuma LinkedIn Corporation, 2029 Stierlin Court, Mountain View, California 94043, ASV sociālā tīkla LinkedIn un uzņēmuma Xing AG, Gänsemarkt 43, 20354 Hamburga, sociālā tīkla Xing spraudņi. Informāciju par personas datu aizsardzību varat atrast LinkedIn un Xing Privātuma politikā, kuru varat atrast šeit:

  http://www.linkedin.com/legal/privacy-policy. LinkedIn izmanto ES un ASV privātuma vairogu.

  http://www.xing.com/privacy

  Snapchat

  Mēs izmantojam uzņēmuma Snap Inc., 63 Market Street, Venice, CA 90291, ASV („Snapchat“) sociālā tīkla Snapchat spraudņus. Snapchat ir sertificēts saskaņā ar privātuma vairoga līgumu. Papildinformāciju par lietotāju datu apstrādi varat atrast Snapchat Privātuma politikā, vietnē: https://www.snap.com/de-DE/privacy/privacy-policy/.

  Facebook Messenger

  Mēs izmantojam uzņēmuma Facebook Ireland Inc. Facebook Messenger Ja sūtāt ziņojumus izmantojot Facebook Messenger, Facebook Messenger automātiski vāc datus. Lai uzzinātu par Facebook Messenger datu vākšanas mērķi un darbības jomu, kā arī turpmāko jūsu datu apstrādi un izmantošanu tur, kā arī par jūsu tiesībām un iestatīšanas iespējām, lai aizsargātu jūsu privātumu, lūdzu, skatiet Facebook Messenger Privātuma politiku. Jūs Facebook Messenger Privātuma politiku varat atrast šeit: https://de-de.facebook.com/privacy/explanation

  3.6. Klienta konts

  Lai jums nodrošinātu pēc iespējas vairāk ērtību, mēs piedāvājam savus personas datus pastāvīgi glabāt klienta kontā, kas aizsargāts ar paroli.

  Klienta konts parasti tiek izveidots brīvprātīgi. Ja izveidojat klienta kontu, šeit savākto datu apstrāde notiek, pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu. Pēc klienta konta iestatīšanas nav nepieciešama jauna datu ievade. Jebkurā laikā varat arī skatīt un mainīt datus, kas saglabāti klienta kontā. Tikai tad, ja vēlaties veikt pasūtījumus caur mūsu vietni/lietojumprogrammu, līguma apstrādei ir absolūti nepieciešams atvērt klienta kontu.

  Papildus datiem, kas tiek pieprasīti, veicot pasūtījumu, jāievada jūsu izvēlēta parole, lai izveidotu klienta kontu. Kopā ar jūsu e-pasta adresi tā kalpo, lai piekļūtu klienta kontam. Lūdzu, rīkojieties konfidenciāli ar saviem personīgajiem piekļuves datiem un, it īpaši, nepadariet tos pieejamus trešajām personām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūs automātiski būsiet pieteicies pat pēc aiziešanas no mūsu tīmekļa vietnes, ja vien jūs aktīvi neatteiksieties.

  Jums ir iespēja jebkurā laikā dzēst savu klienta kontu. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā: ja esat pasūtījis pie mums, klienta kontā redzamie dati vienlaikus netiks izdzēsti. Jūsu dati tiks automātiski dzēsti, kad uz mums attieksies komerciālo un nodokļu likumu saglabāšanas prasības. Šīs turpmākas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts un VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

  3.7. Kontaktēšana

  Jums ir iespēja ar mums sazināties vairākos veidos. Pa e-pastu, tālruni vai pastu. Ja sazināties ar mums, mēs izmantojam personas datus, kurus jūs sniedzat brīvprātīgi tikai tāpēc, lai sazinātos ar mums un apstrādātu jūsu pieprasījumu.

  Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts, VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts, VDAR 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts un VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts

  3.8. Maksājumi

  Mēs apstrādājam jūsu maksājuma informāciju, lai apstrādātu maksājumu, piemēram, ja iegādājaties vai izmantojat produktu un/vai pakalpojumu, izmantojot vietni: www.aboutyou.lv. Atkarībā no maksājuma veida mēs jūsu informāciju par maksājumiem nododam trešajām personām (piemēram, norēķinoties ar kredītkarti, jūsu kredītkartes izsniedzējam). Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts, VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts, VDAR un 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

  3.8.1. Paypal

  Norēķinoties caur PayPal, jūsu maksājuma dati tiks nosūtīti uz PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A., 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Luxembourg (turpmāk tekstā "PayPal"). PayPal patur tiesības veikt maksājuma veidu ar kredītkarti caur PayPal, tiešo debetu caur PayPal vai - ja tiek piedāvāts - "pirkums ar apmaksu pēc rēķina saņemšanas" caur PayPal. PayPal izmanto kredītpārbaudes rezultātu attiecībā uz statistisko maksājuma saistību neizpildes varbūtību, lai izlemtu par attiecīgā maksājuma veida nodrošināšanu. Kredīta pārskatā var būt ietvertas varbūtības vērtības (tā saucamās punktu vērtības). Ciktāl punktu vērtības ir iekļautas kredītvēstures pārskatā, to pamatā ir zinātniski atzīta matemātiski-statistiskā procedūra. Rezultātu vērtību aprēķināšanai izmanto adreses datus. Lai iegūtu papildinformāciju par personas datu aizsardzības likumiem, ieskaitot informāciju par izmantotajām kredīta aģentūrām, lūdzu, skatiet PayPal Privātuma politiku: www.paypal.com/de/webapps/mpp/ua/privacy-full

  3.8.2. Pēcapmaksa

  Ja maksājat skaidrā naudā pēc piegādes, jūsu piegādes un maksājuma dati tiks nosūtīti mūsu attiecīgajam piegādes partnerim, lai pārsūtītu un pieņemtu maksājumu.

  4. Saņēmējs ārpus ES

  Mēs jūsu datus nenodosim saņēmējiem, kas atrodas ārpus Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas, izņemot parādīto apstrādi. Iepriekšminētā apstrāde ietver datu pārsūtīšanu uz mūsu pasūtītajiem izsekošanas un vadīšanas tehnoloģiju nodrošinātāju serveriem. Šie serveri atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Datu pārsūtīšana notiek, pamatojoties uz tā saucamajām ES Komisijas standarta līguma klauzulām.

  5. Jūsu tiesības

  5.1. Pārskats

  Papildus tiesībām atsaukt mūsu doto piekrišanu jums ir arī šādas papildu tiesības, ja tiek ievērotas attiecīgās juridiskās prasības:

  1. • tiesības uz informāciju par mūsu glabātajiem personas datiem (VDAR 15. pants), jo īpaši jūs varat iegūt informāciju par apstrādes mērķiem, personas datu kategoriju, saņēmēju kategorijām, kurām jūsu dati ir tikuši vai tiks izpausti, par plānoto glabāšanas periodu, pieprasīt savu datu izcelsmi, ja vien tie nav savākti tieši no jums;
  2. • tiesības labot nepareizus vai pilnīgi pareizus datus (VDAR 16. pants);
  3. • tiesības uz to, lai jūsu saglabātie dati tiktu dzēsti (VDAR 17. pants), ar nosacījumu, ka mums nav jāievēro juridiski vai līgumiski saglabāšanas periodi vai citas juridiskas saistības vai tiesības uz turpmāku uzglabāšanu;
  4. • tiesības ierobežot jūsu datu apstrādi (VDAR 18. pants), ja vien jūs neesat apstrīdējis datu pareizību, apstrāde ir nelikumīga, bet jūs atsakāties tos izdzēst; pārzinim dati vairs nav nepieciešami, bet jums tie ir nepieciešami, lai aizstāvētu, īstenotu vai aizstāvētu tiesiskas prasības, vai arī jūs esat iebildis pret apstrādi, saskaņā ar VDAR 21. pantu;
  5. • tiesības uz datu pārnesamību, saskaņā ar VDAR 20. pants, t.i., tiesības saņemt atlasītos datus, kurus mēs par jums glabājam parastā mašīnlasāmā formātā, vai pieprasīt pārsūtīšanu citai atbildīgajai personai;
  6. • tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē. Parasti jūs varat sazināties ar jūsu parastās dzīvesvietas vai darbavietas uzraudzības iestādi vai mūsu uzņēmuma galveno mītni.

  Iepriekš minētās tiesības, kuras jums ir saistībā mums, varat aizstāvēt, izmantojot e-pastu: [email protected].

  5.2. Tiesības iebilst

  Saskaņā ar VDAR 21. panta 1. punkta nosacījumiem, pret datu apstrādi var iebilst tādu iemeslu, kas izriet no datu subjekta īpašās situācijas, sakarā.

  Iepriekš minētās vispārējās iebildumu tiesības attiecas uz visiem apstrādes mērķiem, kas aprakstīti šajā personas datu aizsardzības informācijā, kas tiek apstrādāta, pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu. Atšķirībā no īpašajām tiesībām iebilst pret datu apstrādi reklāmas nolūkos, mums šāds vispārējs iebildums, saskaņā ar VDAR, jāīsteno tikai tad, ja tas sniedz mums primāras nozīmes iemeslus (piemēram, iespējamu dzīvības vai veselības risku).

  5.3. Atteikuma tiesības

  Ciktāl mēs apstrādājam datus, pamatojoties uz jūsu piekrišanu, jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu. Piekrišanas atsaukšana nenozīmē, ka datu apstrāde, pamatojoties uz piekrišanu, līdz atsaukšanas brīdim kļūst neefektīva.  Download PDF
  Print PDF
  Download PDF-Reader

  > > >