Skriešanas apavi441
Skats
Kārtot
Izmērs
Krāsa
Zīmols
Cena
melns ASICS Skriešanas apavi 'GT-2000': no priekšpuses

ASICS

Skriešanas apavi 'GT-2000'

EUR 139,00
 • +1
Pieejams daudzos izmēros
rozā PUMA Skriešanas apavi 'Flyer Flex': no priekšpuses
Jaunums

PUMA

Skriešanas apavi 'Flyer Flex'

EUR 49,90
Pieejams daudzos izmēros
melns NIKE Skriešanas apavi 'Structure 24': no priekšpuses

NIKE

Skriešanas apavi 'Structure 24'

EUR 119,00
Pieejams daudzos izmēros
 • Tu vēl neesi pieslēdzies

  • Izseko savus pasūtījumus
  • Atzīmē savus favorītus ar patīk
 • Tavs vēlmju saraksts ir tukšs!
   Pievieno kaut kotavam sarakstam.
 • Tavs iepirkumu grozs ir tukšs!
   Pievieno preci iepirkumu grozam.
  Vēl neko neesi atradis?
  Pirkt jaunas precesAtklāt tērpus
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Ideāli skriešanas apavi dažādiem līmeņiem

Nav skriešanas apavu, kas būtu ideāli piemēroti ikvienai sievietei, tomēr, izpētot dažādus to aspektus, var atrast apavus, kas būs pēc iespējas labāk piemēroti dažādām sportiskām situācijām, neatkarīgi no tā, vai jums ir svarīga stabilitāte, saķere, skrienot pa takām, vai komforts pirmajiem 5 km vai pusmaratonam. ABOUT YOU sieviešu skriešanas apavi ir dažādās variācijās no dažādiem zīmoliem, lai palīdzētu atrast tos, kas attaisno cerības. Labi sporta apavi var motivēt pievērsties tādām sportiskām aktivitātēm par kurām iepriekš, iespējams, pat nedomājāt dažādos gadalaikos.

Ar ko skriešanas apavi ir īpaši

Lai saprastu, kāpēc ir vērts ieguldīt labos un atbilstošos skriešanas apavos ir jāsāk ar to, kas tos padara īpašus. Lai gan sieviešu skriešanas apavi var izskatīties līdzīgi citiem sporta apaviem, taču tiem ir īpašas tehnoloģijas un dizaina elementi, kas palīdz skriet. Citās aktivitātēs tavs ķermenis var pārvietoties no vienas puses uz otru, uz augšu un uz leju, ar paātrinājumiem un pēkšņām apstāšanās reizēm, savukārt skriešanā ar katru soli pēda pret zemi atduras būtībā tādā pašā veidā. Atšķirībā no sporta apaviem, skriešanas apavi ir paredzēti, lai novērstu traumas no atkārtotas kustības, līdz ar to tiem ir īpaša amortizācija, kas palīdz absorbēt triecienus, un funkcionāli risinājumi dizainā, kas palīdz vieglāk virzīties uz priekšu. Tās var palīdzēt arī tikt galā ar dažādiem trūkumiem skrienot, piemēram, ir apavi, ar speciālu tehnoloģiju, kas novērš pārāk lielu pēdas ieliekšanos uz iekšu. Tas notiek, ja skrienot potīte pārmērīgi ieliecas uz iekšu katrā solī, kas var palielināt varbūtību gūt ievainojumus. Katrs aspekts, kas padara konkrētos apavus īpašus noteikti ir minēts to aprakstā.

Materiāls un skriešanas apavi

Ja vēlies iegādāties skriešanas apavus, kas kalpo ilgi, noteikti ir vērts pievērst uzmanību tajos izmantotajiem materiāliem. Tas var arī ietekmēt traumas iespējamību. Bieži izgatavoti no dažādiem gumijas vai plastmasas savienojumiem, kas novietoti stratēģiskās vietās, lai palielinātu izturību pret nodilumu, uzlabotu atlēcienu vai elastību. Ir jāskatās pēc materiāliem, kas nodrošina saķeri un izturību, nepalielinot lieko svaru vai pārāk lielu stingrību. Materiāla augstums starp zoli un kāju var būt no minimāla polsterējuma līdz ļoti amortizētam. Tās sievietes, kas dod priekšroku skriešanai apavos ar minimālu amortizāciju, patīk sajust zemi, nevis amortizāciju, iegūstot dabiskāku skriešanas pieredzi. Savukārt skriešanas apavi sievietēm ar maksimālu amortizāciju ļauj izbaudīt skriešanu ar lielu trieciena aizsardzību, kas var būt sevišķi svarīgi skrienot pa takām vai lauku ceļiem. Viena no modernākajām tehnoloģijām, ko izmanto daudzi zīmoli, lai to sasniegtu ir mākoņputas jeb atmiņas putas. Tās lieliski palīdz sadalīt svaru pa visu pēdu, līdz ar to mazinot spiedienu no pēdu vidusdaļas un papēžiem.

Populāri zīmoli šajā kategorijā
Populāras krāsas šajā kategorijā
Citas interesantas tēmas
Sieviešu kategorijas
Sieviešu zīmoli
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā pirms cenas samazināšanas.**Bez maksas no visiem tīkliem Latvijā. Par zvaniem no ārzemēm var tikt piemērota maksa.***Visas cenas norādītas ar PVN.
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG