PIEDĀVĀJUMU DIENAS: līdz pat PAPILDU -70%5

Vēl tikai:00Stundas00Minūtes00Sekundes

Michael Kors greznība un kvalitāte

Maikls Kors ir godalgots un pasaulē pazīstams dizainers. To pašu var teikt arī par zīmolu Michael Kors, kas ir viens no lielākajiem amerikāņu zīmoliem, kas piedāvā labākos luksusa aksesuārus, dizaineru apavus un apģērbus. Sākot ar viņu mīļajām Michael Kors somām un beidzot ar stila apaviem un sporta kurpēm, Michael Kors veikals piedāvā visu, ko tu vari vēlēties greznuma pieskārienam. Zīmols rada arī smaržas. Zīmola radītājs balstās uz vairāku gadu zināšanām un tradīcijām, veidojot nenovecojušus izstrādājumus. Rezultātā tiek iegūts luksusa produkts, kas radīts tā, lai tas ilgi kalpotu un liktu tev justies neticami. Ikviens var atrast kaut ko saistošu dažādiem pasākumiem vai vienkārši savam stilam. Kā saka pats dizainers, viņa zīmola radītais apģērbs un aksesuāri ir vīriešiem un sievietēm, lai palīdzētu iejusties straujajā dzīves ritmā un justos pēc iespējas labāk savā ādā. Lai atvieglotu izvēli, ir vērts sīkāk ieskatīties zīmola vēsturē un kas tieši tam ir.

Michael Kors rašanās un attīstība

Zīmola nosaukuma radītājs Maikla Kors, dzimis Karls Andersons jaunākais, piedzima 1959. gadā un pārcēlās uz Ņujorku, lai apmeklētu modes skolu Modes tehnoloģiju institūtā. Viņš tajā mācījās tikai divus mēnešus, taču viņa sapnis būt modes pasaulē sākās agri – viņš strādāja par modeli, būdams mazs bērns. Kad viņa māte atkārtoti apprecējās ar uzņēmēju Bilu Koru, viņš nolēma arī nomainīt vārdu. Viņa māte ļāva viņam izstrādāt savu kāzu kleitu. Viņa visievērojamākais laiks modē bija 1978. gadā, kad viņš strādāja franču modes veikalā Lothar’s, izstrādājot un tirgojot savas pirmās modes kolekcijas. Viņa radītie dizaini viņam toreiz izpelnījās lielu atzinību. Vēlāk viņš izveidoja savu modes namu. 1981. gada maijā Kors laida klajā savu pirmo augstākās klases sieviešu apģērbu kolekciju. Gadu gaitā radās dažādas jaunas apģērbu līnijas, kā arī katrs Michael Kors veikals tiek papildināts ar kauniem izstrādājumiem.

Michael Kors zīmola īpašības

Zīmols fokusējas uz gataviem apģērba gabaliem, aksesuāriem un apaviem. Šis klāsts ir piesātināts ar moderniem elementiem un luksusa nobeiguma elementiem pilsētas modei, kas sniedz ideālus, greznus ikdienas produktus. Tikmēr galvenā līnija koncentrējas uz skrejceļu kolekcijām, kā arī parfimēriju un pulksteņiem. Zīmolu raksturo skaistums, elegance, greznība, kvalitāte, stils un vienkāršība. Līdz ar to izvēlas ne tikai sievietes, bet arī vīrieši. Modes pārbagātajā stilā un tendencēs, zīmols cenšas būt pieejamāks katram. Micahel Kors veikals ietver plašu apģērbu un aksesuāru kolekciju, lai ikviens varētu izcelt dažādus paštēla aspektus: foršu, mierīgu un elegantu, vienlaikus esot pievilcīgam arī patiesajam paštēlam, kas var būt enerģisks, azartisks un sportisks. Mērķauditorijas vecums ir no 25 līdz 54 gadiem. Izaugsmes stratēģijas ir vērstas uz jaunāku, pārtikušu demogrāfisko grupu. Lielākais tirgus ir Ziemeļamerika, bet zīmols stiprina savu klātbūtni starptautiskā mērogā, galvenokārt Eiropā un Japānā.

 • Tu vēl neesi pieslēdzies

  • Izseko savus pasūtījumus
  • Atzīmē savus favorītus ar patīk
 • Tavs vēlmju saraksts ir tukšs!
   Pievieno kaut kotavam sarakstam.
 • Tavs iepirkumu grozs ir tukšs!
   Pievieno preci iepirkumu grozam.
  Vēl neko neesi atradis?
  Pirkt jaunas precesAtklāt tērpus