PAPILDU -20% apaviem IZPĀRDOŠANĀ5

20EXTRAAktivizēt izpārdošanas kodu
Vēl tikai:00Stundas00Minūtes00Sekundes
Let's get this
Black Friday started!
Nepārspējami piedāvājumi un atlaides5

ABOUT YOU Black Friday izpārdošana

Black Friday: 2022. gada 25. novembrī

BLACK FRIDAY šogad atkal aicina uz lielajām izpārdošanām. Ekskluzīvas Black Friday atlaides liek cenām kristies un pircēju sirdīm sisties straujāk! Bet kāda ir MELNĀS PIEKTDIENAS izpārdošanu leģenda? ABOUT YOU ir to noskaidrojis:


Black Friday ir radusies ASV un sākotnēji apzīmēja dienu pēc Pateicības dienas svētkiem. Ģimenes svētki, kuros virmo mīlestība, uz galda ir tītars ar īpašu pildījumu, var tikt uzskatīti par ražas svētkiem. Piektdienā starp Pateicības dienu un nedēļas nogali daudzi amerikāņi izvēlas iegādāties Ziemassvētku dāvanas - svētku sezona ir sākusies!


Protams, arī tirgotāji drīz vien izprata šo tendenci un vēlējās iegūt pēc iespējas lielāku peļņu ar lielām atlaižu kampaņām. Daudzi veikali MELNAJĀ PIEKTDIENĀ jau pulksten piecos no rīta atver durvis, piedāvājot bezgalīgas atlaides un īpašas akcijas. Lai iegūtu vēlamo preci ar lielu atlaidi, daudzi šopaholiķi jau naktī izveido rindu pie lielveikalu durvīm.


Kopš tiešsaistes tirdzniecības uzplaukuma pirmdiena pēc Pateicības dienas svētkiem ar lielu entuziasmu tiek sagaidīta kā CYBER MONDAY. BLACK FRIDAY izpārdošanas paredzētas preču iegādei klātienē, savukārt CYBER MONDAY izpārdošanas norisinās tiešsaistē. Šobrīd abas dienas ir saplūdušas un izveidojušas lielisku piedāvājumu pārpildītu nedēļas nogali.


Bet kā radies populārais nosaukums, kas apzīmē superīgos piedāvājumus?

Ir daudz teoriju un mītu par nosaukuma BLACK FRIDAY izcelsmi - šeit atradīsi trīs populārākos:


 • 1. teorija: lielie cilvēku pūļi, kas šajā dienā virzās caur tirdzniecības centriem, atgādina milzīgu, melnu masu.
 • 2. teorija: Pārdodot izpārdošanai paredzētās preces, tirgotāji savus mīnusus pārvērš plusos.
 • 3. teorija: Skaitot lielo peļņu, tirgotāju pirksti kļūst melni.

Toties visi ir vienisprātis, ka tirgotāji daudz nopelna un mēs ietaupām - daudz ietaupām!

MELNĀ PIEKTDIENA sastop ABOUT YOU

Arī ABOUT YOU BLACK FRIDAY ir neatvairāmi piedāvājumi. Piektdienā, 2022. gada 25. novembrī, Tu varēsi iegādāties modernus apģērbus par nepārspējami zemām cenām un pats labākais - no mājām! Izvairies no pārpildītajiem tirdzniecības centriem un cīņas par pēdējo preci. Iepērcies, ērti sēžot uz dīvāna, un izvairies no ilgas gaidīšanas pie pielaikošanas kabīnēm un kasēm. Tu atradīsi jakas, kleitas, bikses un daudz ko citu BLACK FRIDAY izpārdošanā ABOUT YOU - bet tikai tikmēr, kamēr prece ir noliktavā! Izvēlies labāko piedāvājumu, pirms to ir paguvis kāds cits. Sagaidi pirmssvētku sezonu ar ABOUT YOU un izbaudi iepirkšanos ar kredītkarti, bezmaksas piegādi un 100 dienu atgriešanas tiesības!

BUJ par Black Friday

Kad būs Black Friday 2022?

Piektdien, 2022. gada 25. novembrī

Kas notiek Black Friday?

Melnajā piektdienā daudzi veikali, tai skaitā klātienes tirdzniecības centri un tiešsaistes iepirkšanās vietnes, krasi samazina cenas uz īsu laika periodu. No vienas puses pieaug atlaides un Tu vari iegādāties daudzus vēlamos Ziemassvētku pirkumus par zemāku cenu.

Cik ilgi turpinās Black Friday?

Kā norāda nosaukums, Black Friday norisinās piektdienā. Tomēr daudzi veikali uzsāk izpārdošanu dažas stundas agrāk un ļauj tai norisināties visu nedēļas nogali. Lielākā daļa Black Friday kampaņu turpinās vismaz 3 dienas.

Iecienītākie zīmoli Melnās Piektdienas izpārdošanā

 • Tu vēl neesi pieslēdzies

  • Izseko savus pasūtījumus
  • Atzīmē savus favorītus ar patīk
 • Tavs vēlmju saraksts ir tukšs!
   Pievieno kaut kotavam sarakstam.
 • Tavs iepirkumu grozs ir tukšs!
   Pievieno preci iepirkumu grozam.
  Vēl neko neesi atradis?
  Pirkt jaunas precesAtklāt tērpus
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva
*No visiem Latvijas tīkliem bez maksas. Par zvaniem no ārzemēm var tikt piemērota maksa.Visas cenas ar PVN5) Šī akcija ilgst līdz 27.01.2022. (plkst. 23.59). Vairāk par akcijas nosacījumiem meklē vietnē https://www.aboutyou.lv/kampanas-nosacijumi
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG