Atklāj mūsu vasaras izpārdošanu: Līdz pat 70%5

Slēpošanas jakas67
Skats
Kārtot
Izmērs
Krāsa
Zīmols
Cena
 • Tu vēl neesi pieslēdzies

  • Izseko savus pasūtījumus
  • Atzīmē savus favorītus ar patīk
 • Tavs vēlmju saraksts ir tukšs!
   Pievieno kaut kotavam sarakstam.
 • Tavs iepirkumu grozs ir tukšs!
   Pievieno preci iepirkumu grozam.
  Vēl neko neesi atradis?
  Pirkt jaunas precesAtklāt tērpus
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Slēpošanas jakas: kā atrast sev piemērotāko

Slēpošana ir lieliska brīvā laika pavadīšanas nodarbe, kā arī lielisks sports ziemā. Katrai slēpotājai ir savs stils un arī apģērbam ir liela nozīme, neatkarīgi no tā, vai braucat slēpot uz Austriju, vai dodat priekšroku kādai no Latvijas slēpošanas vietām. Nav grūti pamanīt, ka katrai slēpotājai ir speciāla jaka, kas atšķiras no, piemēram, parasta ziemas mēteļa. Mūsdienās ir pieejami dažādi slēpošanas jaku varianti, lai katra varētu atrast sev tīkamāko. Arī slēpošanas jakas sievietēm ir dažāda veida, sākot no viegliem un elpojošiem dizainiem līdz stilīgiem, bet izturīgiem apģērba gabaliem lielākiem slēpošanas kūrortiem. ABOUT YOU iesaka ieskatīties dažādu slēpošanas jaku aprakstos tiešsaistē, lai sīkāk izprastu slēpošanas jakas nozīmi un tās sniegto komfortu un funkcionalitāti neatkarīgi no tā, kāds ir slēpošanas līmenis.

Kas padara slēpošanas jakas īpašas

Salīdzinot ar standarta ziemas mēteļiem, sieviešu slēpošanas jakas ir papildinātas ar slēpošanai raksturīgām iezīmēm, un tās piešķir prioritāti izturībai un materiālam, pārvarētu izaicinājumus dažādās kalnu nogāzēs. Slēpotāji, visticamāk, dos priekšroku elpojošam materiālam, kam ir mazs svars. Papildus tam slēpošanas jakas sievietēm ir ar papildu funkcijām, piemēram, ūdensizturību un elpojamību. Šādām jakām papildus mēdz būt augsta apkakle, kapuce, kas der virs ķiveres, īpaši garas piedurknes un/vai aproces aizsardzībai pret sniegu, speciālas kabatas uz rokām, kur ielikt slēpošanas caurlaidi, iekškabata mobilajam telefonam. Bieži vien jakām ir arī ventilācijas rāvējslēdzēji padusēs, lai palīdzētu nepārkarst. Noderīgs papildinājums ir arī sniegu aizturoši “svārki”, kas stiprinās pāri gurniem zem jakas, lai sniegs nenokļūtu iekšpusē. Par to būs īpaši pateicīga, ja nokļūsi dziļā sniegā. Izsmalcinātākos jaku variantos tos var noņemt, jo šis papildu audums var nedaudz apgrūtināt, ja valkā jaku, lai pavasarī, rudenī vai vasarā dotos pārgājienā vai braukt ar velosipēdu. Tāpat arī ir iespējams atrast jakas, kurām var noņemt kapuci, kad to nelieto.

Galvenais slēpošanas jakas funkcionalitātē

Tev ir jābūt siltai un aizsargātai no vēja, lietus un sniega, vienlaikus nejūtot pārāk lielu smaguma sajūtu no jakas, jo slēpes un to aprīkojums jau pats par sevi piešķir papildus slodzi. Vissvarīgākās lietas, kas jāņem vērā, kad apskati slēpošanas jakas sievietēm, ir siltums, elpojamība un slāņojums. Slēpošanas jakas bieži ir krāsainas, jo tas atvieglo slēpotāju izglābšanu gadījumā, ja gadās nonākt ārkārtas situācijā, piemēram, lavīnas dēļ. Lai atrastu piemērotāko starp sieviešu slēpošanas jakas variantiem, ir jāsāk ar to, kāda veida slēpotāja esi, jo, piemēram, slēpjot vairākas dienas kalnos vai veicot īsu distanču slēpošanu noteikti mainīs prioritātes it īpaši attiecībā uz elpojamību un siltumu. Tāpat arī prioritātes mainās atkarībā no tā, kurā mēnesī slēp, vai slēpo visu sezonu.

Populāri zīmoli šajā kategorijā
Populāras krāsas šajā kategorijā
Citas interesantas tēmas
Sieviešu kategorijas
Sieviešu zīmoli
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā pirms cenas samazināšanas.**Bez maksas no visiem tīkliem Latvijā. Par zvaniem no ārzemēm var tikt piemērota maksa.***Visas cenas norādītas ar PVN.5) Netiek piemēroti atsevišķi nosacījumi. https://www.aboutyou.lv/kampanas-nosacijumi
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG