Atklāj mūsu vasaras izpārdošanu: Līdz pat 70%5

Vakarkleitas657
Skats
Kārtot
Izmērs
Krāsa
Zīmols
Cena
Stils
 • Tu vēl neesi pieslēdzies

  • Izseko savus pasūtījumus
  • Atzīmē savus favorītus ar patīk
 • Tavs vēlmju saraksts ir tukšs!
   Pievieno kaut kotavam sarakstam.
 • Tavs iepirkumu grozs ir tukšs!
   Pievieno preci iepirkumu grozam.
  Vēl neko neesi atradis?
  Pirkt jaunas precesAtklāt tērpus
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Vakarkleitas - pārliecības un labi pavadīta laika atslēga

Katra sieviete vēlas justies pārliecināti un ērti savā ādā, taču mēs saprotam, ka vakarkleitas kādam īpašam vakaram ir jāizvēlas rūpīgi. Izvēlēties ķermeņa tipam atbilstošu kleitu var būt īsts izaicinājums, bet tas ir arī svarīgi, lai tu izceltu to, ko vēlies izcelt un paslēptu nepilnības, kā arī pats galvenais - justos ērti. Ir arī citi aspekti par kuriem aizdomāties, pirms iegādāties kādu no piedāvātajām vakarkleitām. Galvenais ir nesasteigt izvēli un ļauties piedāvātajam produktu klāstam, jo vakarkleitas ir tik dažādas, cik dažādas ir gaumes. Neļauj apģērbam sabojāt tavu vakaru, bet gan tieši otrādi - izmanto to kā elementu, kas to padara labāku sev un citiem.

Vakarkleitas stils dažādiem pasākumiem

Arī pasākumi, gluži kā kleitas, nav vienādi. Pirms izvēlies vakarkleitu konkrētam pasākumam, pārliecinies, ka pilnībā izproti pasākuma būtību. Vai būs dejas, kurās tu vēlēsies, lai tev būtu kleita, kas ļauj brīvi kustēties? Kāds kleitas garums ir piemērots? Šie ir svarīgi jautājumi, kas jāuzdod, lai neierastos kleitā, kas neatbilst pasākuma formalitātei vai nepiespiestībai. Vai tu dod priekšroku brīvai vakarkleitai vai šaurākai vakarkleitai? Vai vēlies, lai tavai vakarkleitai būtu vienkāršs dizains vai tā būtu izsmalcinātāka? Apsver visus stila faktorus, tostarp piemērotību, garumu un audumu, pirms iegādājies vienu no vakarkleitas piedāvājumiem. Ir svarīgi ņemt vērā savu unikālo ķermeņa tipu, pērkot svinīgu kleitu. Kleitas, kas labi izskatās tavām draudzenēm ne vienmēr izskatās tāpat citam ķermeņa tipam un formai, kā arī tādā veidā tu vari palaist garām tās vakarkleitas, kas liek tev izskatīties un justies vislabāk. Labs vispārīgs noteikums visu ķermeņa tipu sievietēm ir izvēlēties nedaudz pieguļošu vakarkleitu, lai mazinātu bezformīgu izskatu.

Vakarkleitas krāsa

Arī krāsa var būt viltīgs vakarkleitas aspekts. Izvēloties pareizās krāsas, tiks izcelta tava ķermeņa forma, tāpēc ir svarīgi izvēlēties kleitu, kas atbilst tavam ādas tonim. Tu vēlēsies izvēlēties kleitu, kas liks tavai ādai mirdzēt un citu acīm ieplesties patīkamā pārsteigumā. Parasti cilvēkiem ar siltu ādas toni vajadzētu izvēlēties aukstas krāsas, savukārt cilvēkiem ar aukstu ādas toni vajadzētu nēsāt siltas krāsas apģērbu. Cilvēkiem ar siltiem ādas toņiem piestāvēs zeltaini toņi, savukārt cilvēkiem ar aukstiem ādas toņiem - vairāk zilganas nokrāsas. Lai cik skaista būtu vakarkleita, tā var neizskatīties iespaidīgi, ja tā izskatās pārāk blāvi vai pārāk spilgta salīdzinājumā ar dabisko ādas toni. Ja vēlies rīkoties droši, izvēlies neitrālas krāsas jebkuram stilīgam apģērbam, ko vēlies valkāt vairākas sezonas. Tu noteikti esi dzirdējusi par melnu vakarkleitu. Tā pamatoti ir klasika. Melnā krāsa vienmēr ir laba vakarkleitas izvēle, un tā glaimos arī tavu figūru. Arī ABOUT YOU kolekcijā tu vienmēr vari atrast ne tikai spilgtas krāsas, bet arī daudz neitrālākas, piemēram, pelēku, tumši zilu, tumši zilu u.c. krāsu variantus.

Populāri zīmoli šajā kategorijā
Populāras krāsas šajā kategorijā
Citas interesantas tēmas
Sieviešu kategorijas
Sieviešu zīmoli
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā pirms cenas samazināšanas.**Bez maksas no visiem tīkliem Latvijā. Par zvaniem no ārzemēm var tikt piemērota maksa.***Visas cenas norādītas ar PVN.5) Netiek piemēroti atsevišķi nosacījumi. https://www.aboutyou.lv/kampanas-nosacijumi
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG