Pāriet uz galveno saturu
Pieslēgties
Vēlmju saraksts
Iepirkumu grozs
 Zīmola galvene

Triumph - no korsetēm līdz pasaules līmeņa zīmolam

Triumph International zīmols ir Šveices apakšveļas ražotājs, kas dibināts 1886. gadā Vācijā. Kopš 1977. gada uzņēmuma galvenā mītne atrodas Šveicē, un tam ir filiāles 45 valstīs. Papildu galvenajam zīmolam Triumph, uzņēmums ražo un izplata produktus arī zem tādiem zīmoliem kā sloggi un AMO’s Style by Triumph. Pārņemot divus franču vārdu zīmolus - HOM un Valisère - Triumph iesaistījās arī vīriešu apakšveļas un augstākās klases apakšveļas tirgus segmentā. Triumph ir viens no apakšveļas modes vadošajiem zīmoliem kopš 1960. gada, un līdz 2011. gadam tas biržās piedāvāja arī savas akcijas. Pēdējos gados zīmols arvien paplašinās, gan atverot jaunus veikalus, gan pārņemot konkurējošus zīmolus. Tā, piemēram, 2010. gadā Triumph International pārņēma Beldona – vadošo Šveices apakšveļas izplatītāju un vēlāk iegādājās citus izplatītājus Meksikā un ASV. Triumph International zīmols, kura pirmsākumi meklējami nelielā korsešu fabrikā Dienvidvācijā 1886. gadā, mūsdienās ir kļuvis par pasaules vadošo ražotāju, kas noteikti ir uzskatāms par pasaules līmeņa veiksmes stāstu. Korsešu fabrikā uzņēmuma pirmsākumos strādāja 6 darbinieki, šobrīd Triumph kolekcijas pieejamas vairāk nekā 120 valstīs visā pasaulē.

Triumph – īpaši sievietēm radīti produkti

1970. gadu beigās tika ieviests jaunais sloggi zīmols, kurš piedāvāja apakšveļu un citus produktus ar augstu kokvilnas saturu. Zīmols piedāvā Triumph apakšveļu, sieviešu apakšveļu, naktsveļu un Triumph peldkostīmus – visus zīmola produktus raksturo izsmalcināti dizaini, izcila kvalitāte un jaunākās modes tendences. Savukārt kopš astoņdesmitajiem gadiem Triumph International ar zīmolu BeeDees mēģina sasniegt arī jaunākus klientus vecumā līdz 25 gadiem Triumph panākumu pamatā noteikti ir radošas un inovatīvas pieejas, mīlestība pret modi, kā arī izpratne par sievietes ķermeni. Ņemot vērā, ka zīmola apģērbs vienmēr ir tuvu ādai un parasti vairākas stundas, ir ļoti svarīgi, ka materiālos netiek izmantotas kaitīgas sastāvdaļas. Kopš 2012. gada visas Triumph kolekcijas tiek pārbaudītas attiecībā uz kaitīgām vielām un sertificētas saskaņā ar “Oeko-tex” tekstilmateriālu standartu.

Triumph ilgtspējība

2015.gadā Triumph uzsāka “Find the One”, kas ir viena no lielākajām mārketinga un komunikācijas kampaņām apakšveļas biznesā. Kampaņas mērķis bija palīdzēt sievietēm atrast savam ķermenim piemērotu krūšturi, jo 75% sieviešu izvēlas nepareiza izmēra krūšturi. Triumph 130 gadu garumā turpina saglabāt savu pozīciju intīmās apakšveļas ražošanā un ir visā pasaulē iemīļots zīmols. Uzņēmuma ilgtspējība nodrošina izpratne par sievietes vēlmēm un vajadzībām un spēja piedāvāt tām atbilstošu izsmalcinātu un augstas kvalitātes Triumph apakšveļu. No 2008. līdz 2012. gadam uzņēmums rīkoja starptautisku konkursu Triumph Inspiration Awards, kurā jaunie apģērbu dizaina studenti varēja sacensties, radot naktsveļas dizainu ikgadējās tēmas ietvaros.