PIEDĀVĀJUMU DIENAS: līdz pat PAPILDU -70%5

Vēl tikai:00Stundas00Minūtes00Sekundes

Birkenstock apavi – komfortam un atbalstam

Birkenstock Group B.V. & Co. KG ir vācu apavu ražotājs, kas plašāk zināms ar Birkenstock apaviem. Tas ir vācu apavu zīmols, kurš ražo sandales un citus apavus ar korķa zolēm, kuras veido zamšādas un džutas materiāla slāņi un kuru forma pielāgota valkātāju kājas formai. Zīmolu 1774. gadā dibināja Johans Ādams Birkenstoks, un uzņēmuma galvenā mītne tajā laikā bija Neištatē, Vācijā. Uzņēmuma sākotnējais mērķis bija radīt apavus, kas efektīvi atbalsta kāju kā alternatīvu tajā laikā pieejamajiem apaviem ar plakanām zolēm, kas izrādījās pareizā izvēle, jo līdz 1925. gadam Birkenstock apavi jau tika pārdoti visā Eiropā. Sākotnējā Birkenstock kurpju zole tika izveidota 1930. gados, un tai ir četri dažādi slāņi. Pirmais kurpju slānis ir triecienabsorbējošā zole, kam seko džutas šķiedru slānis, tad - stingrs korķa slānis un pēc tam vēl viena džutas kārta. Pēdējais slānis ir mīksta samta apdare.

Tradīciju spēks – kvalitāte un komforts

Uzņēmuma galvenā mītne, ražošana un loģistika izvietota visā Vācijā, un šobrīd Birkenstock apavus pārdod aptuveni 90 valstīs visā pasaulē. Birkenstock zīmolam vienmēr svarīgas ir bijušas gadu desmitiem senās tradīcijas. Birkenstock nav zaudējis savas vērtības un jau no 1774. gada no paaudzes paaudzē ražo rūpīgi izstrādātus, izcilas kvalitātes apavus, kas nodrošina kājai nepieciešamo komfortu un atbalstu. Mūsdienās zīmola apavus var manīt gandrīz visur: uz ielas, pludmalē vai pat birojā. Šie apavi ir pieejami dažādās krāsās, modeļos, formās un izmēros. Birkenstock produkcija atbilst ģimenes uzņēmuma vērtībai – izcilas kvalitātes apavi, kas ir ērti un pieejami ikvienam. Birkenstock, ražojot savu produkciju, izmanto tikai augstākās kvalitātes ādu, kas, pateicoties saudzīgajam ražošanas procesam, saglabā savas pozitīvās dabiskās īpašības. Birkenstock apavi nešaubīgi ir ilgtermiņa ieguldījums, kas neliks valkātājam vilties.

Birkenstock – augstās modes starmešu gaismā

Deviņdesmito gadu sākumā Birkenstock, kas agrāk vairāk tika uzskatīti par ērtiem, nevis moderniem apaviem, nonāca augstās modes redzeslokā. Apavu popularitāte pieauga, kad kādā žurnāla fotosesijā tos uzvilka Keita Mosa. Un Keita nav vienīgā slavenība, kas mīl šīs sandales. Šajos apavus redzēta arī Gvineta Paltrova, Madonna, Harisons Fords, Veslijs Snaips, Šakils O'Nīls un daudzi citi. Un nesen jaunu popularitātes vilni apavi izpelnījās īsi pēc tam, kad Kerija Bredšova šīs sandales valkāja ar zeķēm. Lai arī tā kādam var šķist 90. gadu tendence, Kerija pierādīja, ka tā ir tendecne, kas ir gatava atgriezties. Un kas vēl - tādi dizaineri kā Giambattista Valli un Givenchy ir radījuši paši savas Birkenstock sandaļu versijas.

 • Tu vēl neesi pieslēdzies

  • Izseko savus pasūtījumus
  • Atzīmē savus favorītus ar patīk
 • Tavs vēlmju saraksts ir tukšs!
   Pievieno kaut kotavam sarakstam.
 • Tavs iepirkumu grozs ir tukšs!
   Pievieno preci iepirkumu grozam.
  Vēl neko neesi atradis?
  Pirkt jaunas precesAtklāt tērpus