Pāriet uz galveno saturu
Pieslēgties
Vēlmju saraksts
Iepirkumu grozs

Nike Air Force

NIKE Air Force – daudzgadīgs favorīts gandrīz 2000 variantos

NIKE Air Force ir stila garantija starp sportiskiem brīvā laika apaviem un karalis starp kedām. Ikviens zina treniņapavus ar slaveno Swoosh. Brīva laika apavi, kas ir gandrīz katrā apavu skapī un ir vieni no populārākajām apaviem pasaulē. Swoosh ir unikāls apavu un sporta preču ražotāja NIKE simbols. Jau daudzus gadus slavenie apavi tagad ir pieejami gandrīz 2000 dažādās versijās – nepārprotamais dizains padara NIKE Air Force sievietēm, vīriešiem un bērniem par visu laiku vislabāk pārdotajiem sporta apaviem. Apskati lielo Nike Air Force apavu izvēli un izvēlies pareizo modeli no mūsu daudzajiem dizainiem. Šeit vienmēr atradīsi kedas sievietēm un vīriešiem tavā izmērā!

Ikdienas apavi ar gaisa pildītu starpzoli

NIKE Air Force vēsture aizsākās 1982. gadā, kad Brūss Kilgors, dizainers un bijušais tēlnieks, izveidoja Air Force 1 ASV sporta zīmolam. Brūsa Kilgora apavi sākotnēji bija basketbola apavi, kas nodrošināja pilnīgi jaunu amortizācijas līmeni, pateicoties pirmo reizi izmantotajai NIKE Air tehnoloģijai. Basketbola profesionāļiem apavi ar gaisu pildītu viduszoli un sānu polsterējumu drīz vien kļuva neaizstājamas. Sportisti bija ļoti entuziastiski par šo modeli, jo šis basketbola apavis pasargāja viņus no traumām nemitīgās atsitienu un triecienu secības laikā un varēja uzlabot viņu sniegumu laukumā. Desmit gadu laikā pieprasījums pēc Air Force 1 pieauga ne tikai kā basketbola apaviem, bet arī kā ikdienas apaviem. Tā rezultātā NIKE gadu gaitā ir vairākkārt izstrādājis jaunu kulta apavu izskatu un iedvesmojis kedu cienītājus ar svaigām iezīmēm, jauniem materiālu maisījumiem un aizraujošiem variantiem un krāsām. NIKE Air Force ir noteikti apavi mūžībai. Toreiz, tāpat kā tagad, modes cienītāji un modes noteicēji valkā to visā pasaulē. Sportisti, mūziķi un Holivudas zvaigznes apvieno savus tērpus ar šiem apaviem. Augstas, zemas vai vidējas kedas? NIKE Air Force ir pieejami dažādās variācijās.

Air Force Shadow — NIKE klasikas jauninājums

Pēc ikonas pārskatīšanas NIKE Air Force Shadow sievietēm un vīriešiem tiek piedāvātas stilīgās krāsu kombinācijās. Apavu putuplasta starpzole un rievotā ārējā zole nodrošina vieglu, elastīgu un ērtu valkāšanu. Nepārprotamā forma gadu gaitā ir palikusi nemainīga. Ar tādu pašu leģendāro formu kā oriģinālajam Air Force 1 un nedaudz lielāku starpzoli, šie basketbola apavi spēlē ar proporcijām un joprojām ir īsti NIKE Air Force, vienkārši nepārprotami. Tu vari iegādāties Air Force Shadow no NIKE spilgtos toņos, piemēram, rozā, zilā un dzeltenā pārī ar baltu. Šo Air Force īpašā iezīme un tās tehnoloģija ir klasiskās šņorēšanas un vienlaidus platformas zoles, kas liek tev izskatīties garākam un tavām kājām izskatīties nedaudz slaidākām. Ādas un sintētisko materiālu sajaukums ir arī ērts ādai. Visbeidzot, modeli papildina tā cilpu sloksnes, mēles un nepārprotamais Swoosh dizains, un tas viss ir dubultā izpildījumā. Atklāj mūsu daudzās variācijas un iegādājies arī jaunus un foršus Nike Air Force! Esi laipni aicināts apskatīt arī citas mūsu Nike Air versijas un atklāt plašo populārāko sieviešu un vīriešu sporta apavu izvēli.