Pāriet uz galveno saturu
Pieslēgties
Vēlmju saraksts
Iepirkumu grozs
Premium545

HUGO – ideāls piegriezums un piegulums

Šis zīmols koncentrējas uz to, lai nodrošinātu ilgtspējību, kultūru un sportu. Ja tev ir svarīgas šīs vērtības, tad noteikti atradīsi kaut ko interesantu sortimentā, ko piedāvā HUGO veikals. Pats zīmols ir daļa no viena no pasaules vadošajiem uzņēmumiem apģērbu tirgus augstākās klases segmentā. Papildus biznesa apģērbam, ikdienas atpūtas tērpiem un sporta apģērbam, vīriešu un sieviešu apģērbu kolekcijās var atrast arī elegantus vakartērpus īpašiem gadījumiem. Tāpēc, apskatot ABOUT YOU piedāvāto zīmola klāstu, tu sasniegsi pēc iespējas vairāk, lai arī ko nestu diena, ikvienam, esot perfektā apģērbā jebkurā situācijā un gadījumam. Sortimentu papildina HUGO apavi un aksesuāri, kā arī produkti, kas tiek pārdoti saskaņā ar licenci, piemēram, smaržas, brilles un pulksteņi.

HUGO vēsture

Vācu modes zīmols tika dibināts 1924. gadā Metcingenā, Vācijā. Tas nosaukts tā radītāja vārdā. Viņš dzimis un miris Metzingenā, un tur joprojām atrodas modes nama galvenā mītne. Sākotnēji zīmols ražoja universālu apģērbu. Dibinātājs bija uzticīgs tajā laikā pastāvošajai Vācijas ideoloģijai, un 1930. gadā zīmols sāka ražot formas tērpus. Vēlāk viņi sāka apgādāt arī citas organizācijas ar uniformām. Pēc Otrā pasaules kara tapa arī vīriešu uzvalki. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par nozīmīgu pasaulē pazīstamu modes zīmolu arī ar savām sieviešu un bērnu apģērbu kolekcijām. Kopš 1985. gada tas ražo arī smaržas. Modernizējoties, uzņēmums izmantoja jaunus veidus, kā piesaistīt vairāk klientu, tostarp pasākumus veikalos, tēla seminārus un piegādes viesnīcām un birojiem. Arī HUGO veikals tiek atjaunots ar jauniem produktiem, līdz ar to palīdzot atrast atbilstošāko risinājumu, kas kalpos ilgi.

HUGO skatījums

Zīmola vīzija ir kļūt par vadošo augstākās kvalitātes tehnoloģiju virzītu modes platformu visā pasaulē. Tas vēlas revolucionizēt veidu, kādā tas mijiedarbojas ar patērētājiem. Uzņēmumam ir ambīcijas būt par vadošo augstākās kvalitātes tehnoloģiju virzītu modes platformu visā pasaulē un kļūt par vienu no labākajiem pasaules zīmoliem. Šajā kontekstā tas vairāk nekā jebkad agrāk visu savu darbību centrā izvirza klientu, īpaši koncentrējoties uz jaunākām klientu grupām, piemēram, tūkstošgades paaudzes un Z paaudzes pārstāvjiem. Pēdējā ir īpaši svarīga patēriņa preču nozarei. Uzņēmumā ietilpst zīmoli, kas nepārprotami atšķiras ar savu moderno stilu, bet atbilst tiem pašiem augstiem kvalitātes un piemērotības, inovācijas un ilgtspējas standartiem. Tie piedāvā ne tikai individuālus apģērbus, bet arī ikdienas stilus un sporta apģērbu. Pielāgojamība un sporta apģērbs ir apvienoti izskatā, kas ir gatavs jebkurai dienai. Ar to tendenču noteicēji un stila individuālisti var sevi pozicionēt ar vēsu un progresīvu izskatu. Katrs HUGO ietver interesantus un kvalitatīvus piedāvājumus, kas seko līdzi jaunākajām modes tendencēm, bet sportiskā pieeja ļauj tiem būt arī ērtiem.