Atklāj mūsu vasaras izpārdošanu: Līdz pat 70%5

Gredzeni284
Skats
Kārtot
Izmērs
Krāsa
Zīmols
Cena
 • Tu vēl neesi pieslēdzies

  • Izseko savus pasūtījumus
  • Atzīmē savus favorītus ar patīk
 • Tavs vēlmju saraksts ir tukšs!
   Pievieno kaut kotavam sarakstam.
 • Tavs iepirkumu grozs ir tukšs!
   Pievieno preci iepirkumu grozam.
  Vēl neko neesi atradis?
  Pirkt jaunas precesAtklāt tērpus
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Sieviešu gredzeni – jā vai nē?

Sieviešu gredzeni ir ļoti sens sieviešu aksesuārs, kas bieži vien ir kas vairāk par vienkāršu rotaslietu. Vai zināji, ka gredzena apaļā forma nozīmē pilnību, perfekcionismu, mūžību un bezgalību? Un tieši tāpēc sieviešu gredzeniem ļoti bieži ir simboliska nozīme, piemēram, laulību vai saderināšanās gredzens atgādina par dzīves skaisto notikumu un arī citiem cilvēkiem parāda, ka esi kopā ar kādu īpašu cilvēku, savukārt tā sauktie žetonu gredzeni tiek radīti dažādiem īpašiem notikumiem, piemēram, par godu skolas absolvēšanai un turpmāk kalpo kā piederības zīme noteiktai kopienai. Ir sievietes, kas nevar iziet no mājas bez gredzeniem un ir sievietes, kas vēl tikai meklē savu īpašo gredzenu valkāšanas veidu. Valkāt vai nevalkāt – tās ir tikai tavas sajūtas. Ja gredzeni traucē, atstāj tikai laulību gredzenu, taču atceries, ka rūpīgi izvēlēts sieviešu gredzens var piešķirt tavam tēlam īpašu sieviešķību un eleganci.

Sieviešu gredzeni – daži zelta likumi

Gredzeni ir aksesuārs, kas var papildināt tērpu, taču bieži sievietes tos nenēsā, jo nezina, kā to darīt. Lūk, daži padomi! Saskaņo gredzenus ar rokas akseurāriem, piemēram, pulksteni vai ķēdīti. Ja esi izvēlējusies elegantu zelta pulksteni ar smalku zelta ķēdīti, tad arī gredzeni būtu jāietur līdzīgā stilā. Tas uz tavas rokas radīs harmonisku ansambli. Nepārspīlē ar gredzenu skaitu – protams, gredzeni uz vairākiem pirkstiem un vairāki gredzeni uz viena pirksta radīs bagātīgāku un pilnīgāku izskatu, bet esi uzmanīga. Vienā brīdī tava roka var izskatīties negaumīgi un radīt pretēju efektu. Pievērs uzmanību sieviešu gredzenu platumam – pārāk daudzi masīvi gredzeni uz rokas izskatīsies smagnēji, taču ja valkā vienu gredzenu, izteiksmīgs masīvs gredzens būs tieši laikā. Atceries par laulību vai saderināšanas gredzenu – ja neesi no tām sievietēm, kam laulību gredzens stāv īpašā kastītē un šo gredzenu valkā katru dienu, tad arī pārējie gredzeni jāpieskaņo šim gredzenam.

Sieviešu gredzeni internetā

Sieviešu gredzeni mūsdienās ir visās aksesuāru kolekcijās – atliek tikai izvēlēties. Ja nevēlies veltīt ilgu laiku gredzena meklēšanai veikalos, apskati ABOUT YOU interneta veikala piedāvājumu! Mums ir gan zelta un sudraba gredzeni, gan arī dažādu citu materiālu gredzeni ikvienam apģērba komplektam un stilam. Ja esi praktiska sieviete, iegādājies gredzenus, ko varēsi savstarpēji kombinēt. Un kas vēl - pie mums pieejami arī īpaši kājām paredzētie sieviešu gredzeni. Tie labi izskatīsies vasarā komplektā ar skaistu pedikīru un vasaras iedegumu. Atnāc un izvēlies!

Populāri zīmoli šajā kategorijā
Populāras krāsas šajā kategorijā
Citas interesantas tēmas
Sieviešu kategorijas
Sieviešu zīmoli
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā pirms cenas samazināšanas.**Bez maksas no visiem tīkliem Latvijā. Par zvaniem no ārzemēm var tikt piemērota maksa.***Visas cenas norādītas ar PVN.5) Netiek piemēroti atsevišķi nosacījumi. https://www.aboutyou.lv/kampanas-nosacijumi
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG