PIEDĀVĀJUMU DIENAS: līdz pat PAPILDU -70%5

Vēl tikai:00Stundas00Minūtes00Sekundes
Visas G-Star RAW preces476

G-Star RAW – izaicināt modes nozari!

G-Star RAW, kas biežāk tiek saukts vienkārši par G-Star, ir holandiešu dizaineru apģērbu kompānija, ko 1989. gadā Amsterdamā dibināja Joss van Tilburgs. G-Star sākotnēji tika dēvēts par Gap Star, taču vēlāk nosaukums tika mainīts, lai izvairītos no pārpratumiem ar jau izveidoto Gap zīmolu. G-Star apģērbu dizainu lielā mērā ietekmējis vintāžas stila militārais apģērbs no visas pasaules. Zīmolu raksturo Hardcore Denim filozofija – tas nozīmē, ka uzņēmums meklē arvien jaunas iespējas, lai radītu nākamā līmeņa apģērbu. Kolekcijas raksturo īpaši pārdomātas detaļas, un to pamatā ir stingra pārliecība, ka džinsa materiāla iespējām nav robežu. G-Star, kas vairāk zināms kā apģērbu ražotājs, ir radījis arī apavus, kā arī aksesuārus sievietēm, vīriešiem un bērniem.

G-Star RAW – sadarbība ilgtspējīgai inovācijai

Pastāvīgi cenšoties uzlabot ietekmi uz cilvēkiem un planētu, G-Star sadarbojas ar citiem zīmoliem, radot vēl neredzētas dabai draudzīgas kolekcijas. Tā, piemēram, 2014. gada februārī mākslinieks un mūzikas producents Farrels Viljamss paziņoja par sadarbību starp G-Star RAW un viņa tekstila kompāniju Bionic Yarn jeb “RAW for the Oceans”. Sadarbības ietvaros tapa kolekcija, kas bija izgatavota no pārstrādātas plastmasas, kas atrasta okeānā. Šis projekts tika prezentēts Amerikas Dabas vēstures muzejā Ņujorkā un saņēmis augstu novērtējumu. Tāpat zīmols veidojis sadarbības ar automašīnu ražotāju Land Rover, amerikāņu velosipēdu zīmolu Cannondale, kā arī alkohola ražotāju Hennesy.

G-Star RAW materiāls

Tieši ilgtspējība ir viens no zīmola pamatprincipiem, kas ir vienmēr blakus, radot nākotnes džinsu inovācijas. Apģērbi tiek šūti no organiskās kokvilnas un nātru augu šķiedrām – ilgtspējīga materiāla, kas atstāj mazāku vides pēdu. Tāpat G-Star RAW izmanto otreiz pārstrādātu džinsa audumu, ļaujot materiālam piedzīvot otru dzīves ciklu un rūpējoties par vidi ilgtermiņā. Visi G-Star produkti tiek ražoti inovatīvā, ilgtspējīgā un radošā veidā, radot arvien jaunus dizainus un izaicinot nozares standartus. 1996. gadā produkcijas klāstā parādījās neapstrādāta materiāla G-Star džinsi. Neapstrādāts džinss, ko sauc arī par sauso džinsu, apzīmē džinsa audumu, kas nav mērcēts, apstrādāts vai bijis pakļauts jebkura cita veida apstrādei. G-Star kvalitāti apliecina arī ārējie vērtējumi, tā, piemēram, “Cradle to Cradle Products Innovation Institute” piešķīra zīmola materiālam zelta vērtējumu — tas ir augstākais novērtējums, kādu dzinšu materiāls saņēmis no trešās puses ilgtspējības sertificētāja.

 • Tu vēl neesi pieslēdzies

  • Izseko savus pasūtījumus
  • Atzīmē savus favorītus ar patīk
 • Tavs vēlmju saraksts ir tukšs!
   Pievieno kaut kotavam sarakstam.
 • Tavs iepirkumu grozs ir tukšs!
   Pievieno preci iepirkumu grozam.
  Vēl neko neesi atradis?
  Pirkt jaunas precesAtklāt tērpus