Pāriet uz galveno saturu
Pieslēgties
Vēlmju saraksts
Iepirkumu grozs
Visas Crocs preces121

Crocs – ērti un praktiski

Ja tev jautātu, kas ir ērtākie apavi, ir liela iespējamība, ka tu atbildētu, ka iešļūcenes. Un ja tu aizdomātos par to, kāds zīmols ražo ļoti ērtu un salīdzinoši vieglus apavus, tas noteikti ir Crocs. Zīmola produktu klāsts ir plašs, piemērots vīriešiem, sievietēm un bērniem. Papildus tam Crocs interneta veikals ļauj viegli apskatīt dažādus modeļus, to raksturīgākās īpašības, kā arī vienkārši iegādāties sev vēlamākajā laikā. Lai sīkāk izprastu zīmolu, ir vērts sīkāk apskatīt zīmola vēsturi un unikālo pieeju, kas ir ļāvis tam ieņemt stabilu vietu plašajā zīmolu klāstā. Produkcija ir pieejama dažādās krāsu kombinācijās ar unikāliem elementiem, kas ļauj izcelt unikalitāti un individuālu stilu, vienlaikus jūtoties ērti. Crocs apavi vienmēr spēj pārsteigt dažāda vecuma cilvēkus, kā tu noteikti

Crocs iespaidīgā vēsture

Iespējams, ka vairākus gadus iepriekš neviens nebūtu iedomājies, ka apavi no putuplasta plastmasas jeb patentētā Croslite ™ materiāla var izskatīties tik stilīgi. Uzņēmumu “Crocs” radīja Skots Sīmanss (Scott Seamans), Lindons Hansons (Lyndon Hanson) un Džordžs Boedekers (George Boedecker) no Kolorādo 2001. gadā pēc tam, kad Kanādas zīmols Foam Creations bija ieviesis jauninājumus putuplasta materiālā. Pirmais ražotais modelis bija The Beach, kas tika prezentēts 2002. gadā. Sākotnēji apavi tika izstrādāti apavi, ko nēsāt laivās, kuru prioritāte bija zoļu saķerei, ūdensnecaurlaidīgiem materiāliem un pēdu aizsardzībai. Tos bija viegli uzvilkt un novilkt. Arī tagad Crocs interneta veikals ietver daudzus modeļus ar līdzīgu funkcionalitāti. Tā kā tas tika veidots atbilstoši cilvēka pēdas formai, bija mazāka iespējamība paslīdēt uz slapja laivas klāja. Tā kā apavi bija paredzēti gan uz sauszemes, gan jūrā, zīmols savu nosaukumu ieguva no krokodila. Mūsdienās Crocs veikals ir pilns ar dažādiem modeļiem ar vēl plašāku pielietojamību.

Crocs zīmola iezīmes un ietekme

Zīmols nav atstājis novārtā sociālo atbildību. Pēdējos gados tas katru minūti ir noziedojis vienu savu apavu pāri ar programmu “Crocs Cares”, kurā trīs miljoni apavu ir ziedoti tādām valstīm kā Kenija, Afganistāna, Kostarika, Fidži un daudzas ekonomiski mazāk attīstītas valstis. Crocs interneta veikals un citas pārdošanas vietas var lepoties arī to, ka ir arī ļoti saudzīgas pret vidi, jo to jaunais piepakojums ļauj ietaupīt atkritumus. Turklāt, lai izgatavotu vienu apavu pāri, vajag tikai1,6 kWh enerģijas. Vienlaikus, zīmols turpinā paplašināt un attīstīt savu Crocs sandaļu, apavu un Crocs zābaku klāstu. Tie ir pieejami visdažādākajās krāsās un ar papildus elementiem. Sevišķi radoša pieeja ir bērnu modeļiem, kuriem var pielikt papildus elementus, lai vēl vairāk izcelt individualitāti. Vēl viena raksturīga iezīme ir caurumi. Katram pārim ir 13 caurumi apavu augšpusē, kas ir ne tikai estētikai, bet arī ventilācijai un izlaiž lieko mitrumu.