• Tu vēl neesi pieslēdzies

  • Izseko savus pasūtījumus
  • Atzīmē savus favorītus ar patīk
 • Tavs vēlmju saraksts ir tukšs!
   Pievieno kaut kotavam sarakstam.
 • Tavs iepirkumu grozs ir tukšs!
   Pievieno preci iepirkumu grozam.
  Vēl neko neesi atradis?
  Pirkt jaunas precesAtklāt tērpus

Kuponu nosacījumi

Kupons nav nododams citam, un to var izpirkt tikai kopā ar pasūtījumu pie ABOUT YOU. Tas ir derīgs vienu reizi līdz derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz kupona, un tiek automātiski atskaitīts no rēķina, ja pasūtot, ir norādīts kupona kods.

Pilnas atgriešanas gadījumā kupona vērtība zaudē spēku. Daļējas atgriešanas gadījumā kupona vērtība tiks ieskaitīta tikai, ja tiek sasniegta saglabāto preču pasūtījuma minimālā vērtība. Pretējā gadījumā kuponu nevar izpirkt. Izpirkšana precēm, kuru vērtība zemāka par kupona vērtību, nav iespējama.Katrā pasūtījumā varat izmantot tikai vienu kuponu. Izmaksa skaidrā naudā nav iespējama.

Kupons nav derīgs kosmētikas un kopšanas līdzekļiem un šādiem zīmoliem: BOSS ORANGE, HUGO, BOSS, Diesel, Drykorn, Max & Co., Samsoe&Samsoe, The Kooples, The Kooples Sport, Garmin, Peak Performance, Mammut, Maloja, Ray-Ban, Burberry, Emporio Armani, Oakley, Michael Kors, VOGUE, Versace, Weekend Max Mara, Patagonia, Mango, Mango Kids, Mango Man, violeta by Mango, Patrizia Pepe. Kupons nav derīgs kopā ar citām atlaidēm un kuponiem, un tas nav paredzēts Otto Group darbiniekiem. Ja kupons tiek pazaudēts vai nozagts, ABOUT YOU GmbH to nevar atlīdzināt. Nav iespējams celt pretenzijas par kupona daļēju vai pilnīgu aizstāšanu.

Atlaižu kuponi no trešo partiju mājaslapām

Minimālā pasūtījuma summa 50€ apmērā attiecas uz atlaižu kuponiem no trešajām partijām. Atlaižu kupons nav nododams tālāk un var tikt izmantots tikai veicot pasūtījumu ABOUT YOU. Tas ir derīgs vienu reizi līdz atlaižu kuponā norādītā derīguma termiņa beigām un tiek automātiski atskaitīts no rēķina summas, ja kupona kods tiek ievadīts pasūtījuma veikšanas brīdī.

Pilnas atgriešanas gadījumā atlaižu kupons zaudē savu vērtību. Daļējas atgriešanas gadījumā kupons tiks ieskaitīts tikai tad, ja tiek sasniegta saglabāto preču minimālā pasūtījuma vērtība. Citādi, kupons netiks ieskaitīts. Nav iespējams iegādāties preces, kuru vērtība ir zemāka par atlaižu kupona vērtību. Veicot vienu pasūtījumu, var izmantot tikai vienu atlaižu kuponu. Kupona vērtības atmaksa nav iespējama.

Kupons nav derīgs kosmētikas un kopšanas līdzekļiem un šādiem zīmoliem: Polo Ralph Lauren, BOSS ORANGE, HUGO, BOSS, Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, Calvin Klein, Calvin Klein Jeans, UGG, Diesel, Opus, Drykorn, Max & Co., Samsoe&Samsoe, The Kooples, The Kooples Sport, TomTom, FitBit, Polar, Garmin, SpS, Peak Performance, Mammut, Maloja, Ray-Ban, Rag&Bone, Burberry, Emporio Armani, Oakley, Michael Kors, VOGUE, Versace, Weekend Max Mara, Patagonia, Cecilie Copenhagen, Marc Cain, Bogner, Bogner Fire & Ice, AG Jeans, Mango, Mango Kids, Mango Man, violeta by Mango. Kupons nav derīgs kopā ar citām atlaidēm un kuponiem, un nav paredzēts ABOUT YOU darbiniekiem. Kupona nozaudēšanas vai zādzības gadījuma ABOUT YOU GmbH nevar to atjaunot. Nav iespējama kupona daļēja vai pilnīga aizstāšana.

Īpašie Net Promoter Score kupona nosacījumi

50% iepirkšanās kuponu tiks izlozēti visu to Net Promoter Score aptaujas dalībnieku, kas dod piekrišanu izmantot pasūtījuma numuru (skatīt dalības nosacījumus), starpā. Maksimālā pasūtījuma vērtība ir 500€ pirms kupona izmantošanas vai 250€ eiro pēc kupona izmantošanas. Kuponu nevar nodot citam, un to var izpirkt tikai kopā ar pasūtījumu pie ABOUT YOU. Tas ir derīgs 3 mēnešus pēc saņemšanas pa e-pastu un tiks automātiski atskaitīts no rēķina, ja pasūtot tiek norādīts kupona kods. Pilnas atgriešanas gadījumā kupona vērtība zaudē spēku. Katram pasūtījumam varat izmantot tikai vienu kuponu. Nav iespējama izmaksa skaidrā naudā.

Kupons nav derīgs kosmētikas un kopšanas līdzekļiem un šādiem zīmoliem: BOSS ORANGE, HUGO, BOSS, Diesel, Drykorn, Max & Co., Samsoe&Samsoe, The Kooples, The Kooples Sport, Garmin, Peak Performance, Mammut, Maloja, Ray-Ban, Burberry, Emporio Armani, Oakley, Michael Kors, VOGUE, Versace, Weekend Max Mara, Patagonia, Mango, Mango Kids, Mango Man, violeta by Mango, Patrizia Pepe. Kupons nav derīgs kopā ar citām atlaidēm un kuponiem, un tas nav paredzēts ABOUT YOU GmbH darbiniekiem. Ja kupons tiek pazaudēts vai nozagts, ABOUT YOU GmbH to nevar atlīdzināt. Nav iespējams celt pretenzijas par kupona daļēju vai pilnīgu aizstāšanu.