Pāriet uz galveno saturu
Pieslēgties
Vēlmju saraksts
Iepirkumu grozs
Visas Nike Sportswear preces550

Nike – sporta mode ikdienai

No sporta entuziasma aizraujoša biznesa studenta, sava trenera un 1200 dolāriem ļoti īsā laikā izvērsās sporta modes revolūcija – Nike. Modes zīmols ar Swoosh logotipu ir pirmais zīmols, kas nojauc robežas starp sportu un modi un tādējādi paceļas tieši uz sporta olimpu – Just Do It.

Nike interneta veikals – zīmols ar “Swoosh”

Pat modes gigants Nike sākās ļoti mazs — un pat ne ar savu produktu. 1964. gadā Filips Naits, skriešanas entuziasts biznesa students Oregonas Universitātē, un viņa treneris Bils Bovermens nodibināja uzņēmumu Blue Gibbon Sports un pārdeva tikai sporta apavus no japāņu firmas Onitsuka Tiger. Laika gaitā abi sāka veidot savas apavu kolekcijas un 1971. gadā īstenoja sapni par savu modes preču zīmi. Nike apavi tika pārdoti kā karstmaizes un kļuva par dzīvesveida zīmi - sportiska dzīvesveida. Viņiem bija slavenais logotips „Swoosh“, ko radīja dizaina studente Kerolīna Deividsone. Naudas trūkuma dēļ jauna studente uzsāka darbu nakts maiņā un izstrādāja logotipu, kas drīz kļuva pazīstams visai pasaulei - par tikai 35 dolāriem. Mūsdienās emblēma ir ieguvusi īstu kulta statusu, ir atrodama uz visiem Nike priekšmetiem un iemieso grieķu uzvaras dievietes un vārdamāsas Nike spārnus. Bovermens un Naits veica savu izrāvienu 1979. gadā, izmantojot patentēto Nike Air tehnoloģiju. Mazie gaisa spilveni zolēs nodrošināja Nike apaviem papildu komforta daļu un padarīja sporta apavus par īstām bestselleriem visā pasaulē.

Nike un tā mīts par izrunu

Kā pareizi izrunāt kāroto sporta zīmolu? Vai to sauc par „Naik“ vai „Naikie“? Vai arī var teikt abus? Uz jautājumu var atbildēt tikai tas, kam ir padziļināts ieskats zīmolā. Piemēram, uzņēmuma dibinātājs Fils Naits. Divi angļu skolēni tik ļoti vēlējās saņemt atbildi uz mītu par pareizu izrunu, ka uzrakstīja Filam Naitam un lūdza viņam atbildēt uz šo jautājumu – un nekavējoties saņēma atbildi. Rezultāts: “Naikie” ir pareizā izruna.

Nike un Maikls Džordans izveido Jumpman

Katrā sporta veidā ir spēlētājs, kas ir lielāks par pašu sporta veidu. Golfam ir Taigers Vudss, vieglatlētikā ir Useins Bolts, un basketbolam ir Maikls Džordans. Astoņdesmito gadu vidū Maikls Džordans (Michael Jordan) debitēja uz basketbola skatuves un iegāja vēsturē kopā ar Chicago Bulls. Jordan ne tikai apbur sportistus un līdzjutējus ar savu ikonisko “Jumpman” Dunk, bet arī Nike apzinās izcilo sportistu. Apavu un sporta apģērbu modes līnija, uz kuras Maikls Džordans iemūžināja sevi ar savu ikonisko Jumpman, tika radīta ciešā sadarbībā. Pat ja spēlētājs ar numuru 23 vairs nav aktīvs, modes līnija jau sen bauda kulta statusu. Īpaši ievērības cienīgs ir Nike Air Jordan, kas ieņem ļoti īpašu vietu kedu cienītāju sirdīs.

Nike – “Just Do It”

Padari to viegli. Vienmēr turpini kustēties. Neapstājies. Nike to visu iemieso ar savu lipīgo saukli “Just Do It”. Aktīva dzīvesveida popularizēšana ar ikdienas sporta modi ir Nike misija. Sākot ar jauninājumiem sportistiem, ātri kļuva skaidrs, ka arī tie, kas nesporto, ir jāmudina uz veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Pateicoties jaunākās sporta modes funkcionalitātei, kvalitātei un izskatam, Nike ļauj ikdienas dzīvē pacelties modes mākoņos.

Klasika un jauninājumi — Nike to spēj

Nike ir sasniedzis to, par ko daudzi zīmoli var tikai sapņot. Mūžīga klasika, kā arī drosmīgi jaunumi ir daļa no modes giganta repertuāra. Ar Nike Air Max zīmols Swoosh ir izveidojis pamatu jaunai apavu tendencei. Tehnoloģiju kodolīgais attēlojums kļūst par Air Max pazīmi, kā arī iedvesmo dizainerus radīt Shox tehnoloģiju. Futūristiskā izskata Nike Shox dizainā ir integrēta novatoriskā tehnoloģija vēl nebijušā mērā - mums par prieku. Nike sportiskās funkcijas satiekas ar estētiku un bauda visaugstāko kvalitāti. Neatkarīgi no tā, vai tas ir Nike Air Max, Nike Air Jordans vai vispār populārais Nike Air Force 1 – Nike ir sapratis, kā iekļaut sportiskās kedas mūsu tērpos.

T-krekls, džinsi un balti Nike Air Force un tavs tērps ir zelts. Nike modes sportiskais izskats nekad nezaudē savu eleganto piesitienu, kas nozīmē, ka ikdienas situācijas, piemēram, birojs, restorāns vai seriāla maratons ar draugiem, var būt veiksmīgas tavos Nikes. Vairāki Nike Sportwear modeļi ir balstīti uz zīmola 80. un 90. gadu klasiku — visievērojamākais piemērs: Nike Air Max kā arī Nike Free. Šeit nosaukums izsaka visu, jo Nike ļauj staigāt kā pa mākoņiem un sniedz kājām mazliet brīvības. Valkājot Nike modeļus, tu kļūsti arī par daļu no šī neticamā stāsta un par ikdienas sportistu.

Nike pie ABOUT YOU

Kļūsti par daļu no Nike un gūsti labumu no ABOUT YOU ar bezmaksas piegādi un atgriešanu, 100 dienu atgriešanas tiesībām un ērtu iegādi ar maksājumu pēc saņemšanas. Pasūti, izmēģini un maksā tikai par to, kas tev patīk - nevar būt vieglāk! Meklē Nike interneta veikalu pie ABOUT YOU – Let’s Do It.